Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Weekendowe DIY #04! - pomysł na przeróbkę!

  |   O-rety

 

 

 

Weekendowe DIY #04! - pomysł na przeróbkę!

 

 

Moda się zmienia, a nam ciągle przybywa ubrań w szafie. Wiele z nich nie nosimy, często po prostu nam się nudzą lub przestają dobrze leżeć.


Co z nimi zrobić? Przerobić!


Przeróbki ubrań oraz wszelkiego rodzaju DIY (do it yourself) stają się coraz bardziej popularne, a w czasach kryzysu są wspaniałym sposobem na posiadanie modnych, ale tanich ubrań.

 

 

 

 

 

 

Chciałabym Was dzisiaj zainspirować i pokazać moją najnowszą przeróbkę- spódnicę, którą kupiłam w sh za grosze. Pierwotnie była w rozmiarze 48, jednak po kilku cięciach i zszyciu stała się dopasowaną w talii, rozkloszowaną spódnicą w rozmiarze 34, idealną na wieczorne wyjście. Pozbyłam się także guzików, które mimo, że bardzo mi się podobały nie pasowały do mojej nowej wizji. Wzdłuż kieszeni przyczepiłam ćwieki, które nadały spódnicy "pazura". Także dziewczyny, nożyczki i igły w dłoń i spróbujcie swoich sił w przeróbkach!

Mamy nadzieję, że tym wpisem trochę Was zainspirujemy i zachęcimy do własnych przeróbek! 


Serdecznie pozdrawiam!

 

 

 

 

 

 

Więcej prac i pomysłów Dominiki znajdziecie na jej BLOGU!

 

 

 

 

O-rety

Cześć :) Na imię mam Dominika. Z wykształcenia jestem magistrem sztuki i zajmuję się prowadzeniem zajęć plastycznych z dziećmi. W wolnych chwilach szyję i przerabiam ubrania i sprawia mi to prawdziwą przyjemność! Jestem samoukiem! Nigdy nie kształciłam się w tym kierunku, a swoją pierwszą maszynę do szycia kupiłam w lutym 2012 w Lidlu, dlatego często popełniam błędy i wcale tego nie kryję :) Chciałabym, aby moje propozycje zachęciły Was do własnych przeróbek i pokazały, że bardzo często można wyczarować coś z niczego. Wystarczą chęci i odrobina czasu. Bo to żadna sztuka ubrać się za ogromne pieniądze! Więcej o mnie na moim blogu: http://o-rety.blogspot.com/

Komentarze

Do góry