Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Weekendowe DIY #07 - Pomysł na przeróbkę

  |   O-rety

 

 

 

Weekendowe DIY #07 - Pomysł na przeróbkę

 

 

Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować pomysł na przeróbkę bluzki. Jeśli tak jak ja lubicie buszować w second  handach, lub po prostu macie w szafie za duże, niepotrzebne ubrania, to może ten pomysł Was zainspiruje. Wystarczy kilka małych dodatków aby całkowicie zmienić wygląd bluzki. Ja swoją kupiłam w sh za złotówkę. Na początku była na mnie za duża i niemodna.
Zaczęłam od ucięcia po bokach nadmiaru materiału, następnie wszystko zszyłam (można to zrobić ręcznie). Na kieszonkach  przykleiłam kawałki filcu oraz złote dżety, żeby trochę ją unowocześnić. No i mam zupełnie inną bluzkę!
Gorąco zachęcamy Was do kreatywności i własnych przeróbek , dzięki temu możecie mieć jedyne w swoim rodzaju ubrania i to za grosze!

 

 

 

Potrzebujesz:

  • Igłę i nitkę
  • nożyczki
  • kawałki kolorowego filcu
  • klej
  • dżety lub ćwieki

 

 

 

 

 

 

 

Tak bluzka wyglądała przed przeróbką:

 

 

 

 

A tak wygląda po:

 

 

 

 

 

 

A zaczęłam od zmniejszenia:

 

 

 

 

Następnie ozdobiłam kieszonki:

 

 

 

 

 

 

Więcej pomysłów na przeróbki znajdziecie na moim BLOGU, zapraszam! :)

 

 

 

O-rety

Cześć :) Na imię mam Dominika. Z wykształcenia jestem magistrem sztuki i zajmuję się prowadzeniem zajęć plastycznych z dziećmi. W wolnych chwilach szyję i przerabiam ubrania i sprawia mi to prawdziwą przyjemność! Jestem samoukiem! Nigdy nie kształciłam się w tym kierunku, a swoją pierwszą maszynę do szycia kupiłam w lutym 2012 w Lidlu, dlatego często popełniam błędy i wcale tego nie kryję :) Chciałabym, aby moje propozycje zachęciły Was do własnych przeróbek i pokazały, że bardzo często można wyczarować coś z niczego. Wystarczą chęci i odrobina czasu. Bo to żadna sztuka ubrać się za ogromne pieniądze! Więcej o mnie na moim blogu: http://o-rety.blogspot.com/

Komentarze

Do góry