Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Blog in Style vol 2 - WYGRAJ zaproszenie na WARSZTATY!

  |   Redakcja

 

 

Blog in Style vol 2 - WYGRAJ zaproszenie na WARSZTATY!

 

 

Świat mody coraz częściej nas zaskakuje, dziwi i fascynuje, a to za sprawą blogosfery, która rozwija się w niesamowitym tempie. Blogowanie stało się zajęciem bardzo trendy, a inspiracje otaczające nas na co dzień nabrały nowego znaczenia. Jedno jest jednak pewne, aby wyróżnić się na tle blogerów w tej chwili trzeba czegoś więcej niż dobrej figury i modnej stylizacji.

Więc czym tak właściwie ma być blog? Inspiracją, pasją czy biznesem i zarobkiem. Takich pytań jest o wiele więcej i właśnie dlatego powstała inicjatywa „Blog in Style vol. 2”, która ma edukować i odpowiadać na pytanie: jak prowadzić bloga, zwłaszcza modowego.

 

 

 

Wirtualny showroom La Foret postanowił stworzyć cykl warsztatów dla blogerek oraz osób, które dopiero myślą o założeniu własnego bloga bądź od dawna siedzą w temacie, ale chciałby dowiedzieć się nieco więcej – jak pracować z markami, gdzie szukać inspiracji czy jak wyróżnić swój blog wśród konkurencji.

Podczas warsztatów znane polskie osobistości ze Świata mody opowiedzą jak wygląda praca w magazynie, praca fotografa, stylistki czy projektantów.

 

Mateusz Kaczorowski specjalista od media & public relations  podczas Fashion Week Poland zdradzi jak przyznawane są akredytacje dla blogerów.

Maja Sablewska, właścicielka bloga www.majasablewska.com, opowie o swojej nowej książce, doświadczeniach modowych i kreowaniu wizerunku,

Jessy Mercedes Kirschner o tym jak zaczęła karierę i skąd wzięła się w pierwszym rzędzie nowojorskiego fashionweeka,

a VANITA’s o urokach bycia mężczyzną w tym, uważanym za kobiecy – świecie.

Nie zabraknie również pierwszej, polskiej, modowej video blogerki Radzkiej, która zdradzi tajniki sukcesu na Youtubie,

Łukasz Dziewic opowie o pracy fotografa modowego, a przedstawiciel marki Sony opowie o jakim sprzęcie powinien pomyśleć każdy początkujący bloger.

Wśród prelegentów pojawi się również Marta Krupińska magazynu Hot Moda & Shopping, przedstawiciel Lamode.info, Mariusz Wiela ze Style UP, Marta Kaleta z Wro Street Fashion poruszy kwestie praw autorskich, a Tomasz Olejniczak Tomaotomo zdradzi jak współpracuje z blogerami.

Relację fotograficzną zapewni Maciej z Wro Street Fashion, a o akcesoria fotograficzne zadba nasz partner technologiczny – marka Sony.

 

 

II edycja warsztatów „Blog in Style” odbędzie się 23-24 lutego br. w Hotelu Europeum we Wrocławiu, a poprowadzi je blogerka Kaya Sadowska właścicielka bloga http://jakajakayka.blogspot.com. Udział w warsztatach jest płatny, jednak u nas mozesz wygrać swoją wejściówkę!

 

Warsztaty Blog in Style to niepowtarzalna okazja, aby nie tylko wysłuchać rad z ust tych, którzy odnoszą sukcesy w tej branży, ale też zadać im najbardziej palące pytania. To możliwość dyskusji o blogowaniu, o przyszłości, o modzie i możliwościach jakie niesie za sobą blogosfera.

 

 

Partnerzy:

 

 

 

 

 

Przekonaj nas, że to zaproszenie należy się właśnie Tobie!

Do rozdania mamy 2 wejściówki.  Argumenty napisz w komentarzu pod artykułem, a następnie udostępnij go na swojej tablicy. 

Postaraj się, bo naprawdę warto! 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10.02.2013, do godz. 23:59. Zwyciężców ogłosimy w poniedziałek - 11.02.2013 o godzinie 12:00 na fp CEKINA.

 

 

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

 

Komentarze

Do góry