Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

O takich butach marzą kobiety - MENBUR - idealne na TWÓJ ŚLUB

  |   Redakcja

 

O takich butach marzą kobiety - MENBUR - idealne na TWÓJ ŚLUB

 

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety. Przygotowania trwają wiele miesięcy. Trzeba wszystko dokładnie zaplanować, zaprosić bliskich i przyjaciół, zadbać o oprawę weselną, a przede wszystkim o siebie samą...

 

 

Kiedy poszukiwania sukienki zakończone są juz sukcesem, welon i biżuteria również jest już upatrzona, czas pomyśleć o butach :) Oprócz tego, że mają podobać się Pannie Młodej, muszą być wygodne. Cała noc tańców i zabaw wymaga nie tylko dobrego humoru, ale też troski o własne nogi :)

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją obuwia ślubnego marki Menbur, której początki sięgają XX wieku! Menbur stał się jednym z europejskich autorytetów w dziedzinie ozdobnych, wizytowych dodatków oraz w sektorze obuwniczym, tworząc produkty na specjalne okazje, które w Polsce noszą takie gwiazdy jak Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska.

 

Marka słynie przede wszystkim z niepowtarzalnych kolekcji ślubnych. Wie, że projekty muszą być tak samo wyjątkowe, jak sam dzień ślubu. Linia opiera się na romantycznych, prostych haftach, imitacjach klejnotów, satynie, tafcie, brokacie.

Te buty idealnie dopełnią ślubną stylizację, a Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka!

 

 

Te cudowne buty mozna kupić W PROMOCYJNEJ CENIE na BAO.PL!

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Do góry