Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Kalosze na jesienną słotę i konkurs na deszczową stylizację | Zapraszamy !

  |   Magda

 

Kalosze na jesienną słotę!

Nic tak nie cieszy jak… skok w kałużę! Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kaloszy.

Szczególnie podczas jesiennej aury to atrybut obowiązkowy. Od kilku już sezonów kalosze to wyznacznik dobrego stylu, wygody i modnego wyglądu.

 

 Kalosze marki TRETORN są absolutnie wyjątkowe! Każdy but jest ręcznie szyty i wykonany z naturalnego kauczuku. Innowacyjna technologia Outlast®, zastosowana w każdym modelu redukuje pocenie się stopy i utrzymuje stałą temperaturę ciała.

 

Oprócz niebywałego komfortu użytkowania, kalosze TRETORN zwracają uwagę niebanalną stylistką. W bogatej kolekcji jesień- zima 2012/2013 znajdziemy zarówno mocne i soczyste kolory, jak i stonowane szarości i zielenie. 

 

Tym bardziej cieszymy się, że możemy zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania mamy dla Was kalosze marki TRETORN i będziecie mogły dołączyć do sporego grona fanów marki na całym świecie - w tym wielu gwiazd!

 

Co należy zrobić?

Stworzyć stylizację i odpowiedzieć na pytanie! Macie na to czas do 17 Października!

Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na portalu stylistki.pl po tym linkiem   http://stylistki.pl/konkursy/3-deszczowa-stylizacja.html  !            

Wystarczy działać zgodnie z zasadami i  czekać na werdykt :)

 

 

Zapraszamy Was do odwiedzenia polskiego sklepu internetowego marki TRETORN- www.tretorn.pl !

Wiemy też, że obecnie trwa ciekawa promocja w sklepie TRETORN, w której na pierwszy zakup uzyskuje się 20% rabatu oraz wartościowy prezent!

 

Komentarze

Do góry