Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

YSL Black Opium

  |   Redakcja

 

Zapach OPIUM, zaprezentowany po raz pierwszy przez YSL Beauté w 1997 r., inspirowany był bardzo charakterystycznym typem kobiety – eleganckiej, stylowej, o przenikliwej inteligencji i zmysłowej urodzie, obracającej się w wyrafinowanym towarzystwie. Nikt, kto miał z nią styczność, nie pozostawał obojętny.

 

Przejdźmy do dnia dzisiejszego, do nowej kreacji w rodzinie OPIUM. W zapachu zachowano tę samą chłopięcą beztroskę, wynikającą ze świadomości, kim jest i czego chce kobieta, która nimi pachnie; tym razem jednak inspiracją jest kobieta o nowym charakterze - kobieta, której sama obecność przenika do naszej podświa-
domości. Jest to kobiecość niepokorna i niespokojna, będąca mieszanką ciemności i światła, kobiecej zmysłowości, rozbawienia i powagi naraz. To kobieta o wyjątkowym podejściu do życia - kieruje się podążaniem i jest wolna od społecznej presji, której ulega tak wielu. Urzeka ją niezależna muzyka rockowa, eksperymentalna forma sztuki, a także osobliwe rozmowy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, którzy wzajemnie się inspirują. Życie przeżywa z pasją, bawi się z przeznaczeniem.

 

Impulsywna, zawsze w biegu, dobrze czuje się w mieście, gdzie tempo życia wpisuje się w jej spontaniczność. Niczym łowczyni na safari w mieście szuka przygód - jaki obierze sobie kolejny cel: kochanka, miejsce, pomysł? Napędzana adrenaliną z rozkoszą unosi się na fali, otwiera się na życie bez umiaru, wypełnione superlatywami. W zamian otrzymuje wyjątkowe poczucie euforii, która nabiera intensywności, kiedy dostaje to, czego pragnie. Nie idzie na żadne ustępstwa. Jest bezkompromisowa. To do niej pasuje.

 

To kobieta BLACK OPIUM.

 

 

Twarzą kampanii promującej jest Edie Campbell.

 

Fotografem dla kampanii BLACK OPIUM jest Txema YESTE, zaś wyjątkowy film stwprzył reżyser Daniel Wolfe. Obaj doskonale uchwycili nastrój, wrażliwość i piękno Edie Campbell w energetycznej, ekscytującej i oryginalnej interpretacji BLACK OPIUM.

 

 

Komentarze

Do góry