Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Ambasadorki Wibo

  |   Gaba

Program Ambasadorek WIBO

Jak się zgłosić?

Do udziału w programie potrzebne jest pełne zgłoszenie przesłane na adres [email protected] oraz dane uczestnika. Część uczestników to osoby zaangażowane w prowadzenie bloga, serwisu internetowego lub profilu na serwisie społecznościowym. By przyłączyć się do programu wystarczy opublikować logo Ambasadorek i odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Co dla mnie, znaczy być blogerką?

(Wśród Ambasadorek znajdzie się blogerka, która miała publikację swoich stylizacji lub wywiad na cekin.pl oraz blogerka prowadząca bloga na stronie blogi.szafa.pl)

Podczas trwania programu raz w miesiącu wśród  fanek profilu facebook.com/BadzPieknaWibo, zostaną wybrane dodatkowe Ambasadorki, dołączone do programu. W celu dokonania zgłoszenia należy przesłać zgłoszenie na adres: [email protected], zawierające: dane kontaktowe, link do udostępnionego loga Ambasadorek WIBO na swoim profilu Facebook oraz pisemnie odpowiedzieć na pytanie zadawane co miesiąc w komentarzu na fanpage marki WIBO.  Ambasadorki wybrane na profilu Facebook biorą udział w akcji na równi z blogerkami i jak one otrzymają paczki, proporcjonalnie do czasu dołączenia do programu.

Nasze ambasadorki przez 5 miesięcy będą otrzymywać od naszej firmy WIBO BOX z kosmetykami przeznaczonymi do recenzji, gadżety do makijażu oraz gadżety reklamowe firm współpracujących. Za szczególną aktywność podczas pracy w programie Ambasadorek WIBO zostanie wybrana 1 osoba, która wraz z osobą towarzyszącą wygra pobyt na Kaszubach w luksusowym hotelu Kozi Gród i zwiedzi naszą firmę.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 1 września, a zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranych drogą e-mailową. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na fanpage marki Wibo na Facebook: www.facebook.com/BadzPieknaWibo oraz na stronie www.wibo.pl. Partnerami medialnymi akcji są: szafa.pl oraz cekin.pl

Komentarze

Do góry