Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Eyeliner na trzy sposoby.

  |   Kasia

Sposób 1

Typowym sposobem stosowania eyelinera jest malowanie kreski na linii rzęs, od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, jednym sprawnym pociągnięciem pędzelka. Ten sposób jednak sprawdza się u osób z pewnym doświadczeniem. Potrzeba trochę wprawy, by kreski nie wyszły zbyt grube lub nierówne.

Sposób 2

Innym sposobem jest namalowanie kreski na linii rzęs, od połowy powieki do zewnętrznego kącika oka, a następnie domalowanie linii od wewnętrznego kącika do środka oka. Jest to sposób nieco łatwiejszy niż malowanie kreski jednym pociągnięciem, ale bywa, że na początku i on sprawia trudności. Optyczne powiększenie oka uzyskamy przez przedłużenie kreski i wyciągnięcie jej końca ku górze.

Sposób 3

Jeżeli nigdy wcześniej nie malowałaś oczu eyelinerem, najlepiej będzie zastosować metodę dla początkujących. Malowanie zacznij od górnej powieki. Na zupełnie czyste oko nanieś eyeliner w postaci pojedynczych kropeczek na przestrzenie między rzęsami. Staraj się zaznaczyć kropeczki dokładnie na wysokości rzęs. Dzięki takiemu zabiegowi nie widać narysowanej linii, a otrzymujesz efekt jakby twoje rzęsy u nasady były naturalnie grube.

 

marka KOBO Professional
nazwa produktu OCZY KOBO PROFESSIONAL EYELINER MAZAK INTENSE PEN EYELINER GREY OPEN
cena  19.99 zł

Eyeliner w mazaku

Trwały, wydajny, nie rozmazuje się. Funkcjonalne opakowanie zapewnia precyzyjną aplikację i intensywną kreskę. Bogata formuła zawierająca d-panthenol zapobiega wysuszaniu naskórka wokół oczu.

eyeliner

marka SHISEIDO

nazwa produktu EYELINER PRODUCT

cena  126 zł

SHISEIDO

nazwa produktu ACCENTUATING CREAM EYELINER

cena  112 zł

eyeliner w kremie

marka MAKE UP STORE

nazwa produktu: MAKE UP STORE eyeliner do rozrabiania wodą czarny

cena  55 zł

GEL EYELINER - BLACK Kompaktowy suchy eyeliner do rozrabiania wodą. Intensywność koloru zależy od ilości użytego płynu. w połączeniu z mixing liquid staje sie wodoodporny. Choc moze wydawać sie skomplikowany, tak naprawdę jest dużo łatwiejszy do stosowania niż regularne eyelinery

marka MAKE UP STORE

nazwa produktu MAKE UP STORE GLITTER EYELINER PURPLE RAIN

cena  61 zł

Nikt nie był w stanie przewidzieć sukcesu , ale możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy pierwszą marką, która wprowadziła glitter eyeliner na szwedzki rynek.

Cieniutki pędzelek ułatwia osiągnąć spektakularny efekt glamour. Glitter może by aplikowany jako cienka linia wokół konturu oka lub na całą powiekę.

Łatwy do przechowywania w każdej damskiej torebce, aby szybko przekształcić makijaż z dziennego w wieczorowy. Produkt zawiera ekstrakt z marchewki aby chronić skórę przed wolnymi rodnikami

Komentarze

Do góry