Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Fryzury młodzieżowe

  |   Gaba

 

Młodzi ludzie maja duża potrzebę zaznaczenia swojej indywidualności lub przynależności do pewnych grup, subkultur. Chcą eksponować swój styl, choć najczęściej są jeszcze w trakcie poszukiwań, dlatego nieustannie się zmieniają, interesują się modą i są zawsze na bieżąco z trendami. To czas odważnych eksperymentów, pierwszych prób i na wszystko praktycznie jest przyzwolenie – choć to też może zależeć od liberalności rodziców. Niewątpliwie każdy w ten sposób szuka swojego Ja. Fryzura jest dopełnieniem wizerunku, jaki chcą przedstawiać.

Na szczęście inspiracje można znaleźć wszędzie i naprawdę jest w czym wybierać. Można ich szukać w internecie, w prasie, telewizji. Nie zawsze muszą to być modelki, wiele osób czerpie pomysły podpatrując je u gwiazd lub blogerek. Na ich podstawie można poznać obowiązujące trendy.

 

zszywka.pl

zszywka.pl

zszywka.pl

Szczególnie modne tej wiosny są różnego rodzaju warkocze, kłosy i ich różne wariacje. Niektóre fryzurki są tak ładne, że trudno oderwać wzrok.  Mogą być romantyczne, ekstrawagancje i nieco rockowe. Każdej dodają uroku i dziewczęcości.

zszywka.pl

zszywka.pl

zszywka.pl

zszywka.pl

Jeśli chodzi o kolor to jest jedna reguła: ma być z wyobraźnią.

zszywka.pl

Doskonałym zwieńczeniem każdej fryzury są różnego rodzaju ozdoby do włosów, przykładowo opaski, spinki, sztuczne kwiaty itp.

zszywka.pl

zszywka.pl

zszywka.pl

Po tym jak Lady Gaga pojawiła się z fryzurą w kształcie kokardy miliony dziewczyn na świecie podchwyciło ten pomysł, dzięki czemu powstały najróżniejsze jej wersje.

zszywka.pl

zszywka.pl

 

Dużo popularności zyskały koki – luźne lub mocno spięte, niedbałe bądź misterne, na czubku głowy lub na karku - wszystkie z fantazją.

A Ty jaką masz ulubioną fryzurę?

E.Ko.

 

Komentarze

Do góry