Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Ptysia recenzuje dwa produkty marki BioSilk.

  |   Gaba

BioSilk Hydrating Szampon.
Na samym wstępie chciałabym napisać, że kosmetyki tej marki są profesjonalnymi kosmetykami używanymi w salonach fryzjerskich, są mocno nawilżające i odbudowujące, dlatego używanie ich w zbyt dużych ilościach może spowodować obciążenie włosów. Szampon ten stosowałam raz w tygodniu, ponieważ faktycznie bardzo obciąża włosy. Przede wszystkim bardzo dobrze się pieni i jest wydajny - mała ilość wystarcza na całą długość moich włosów, a uwierzcie, że to nie jest spotykane często. Zawiera proteiny jedwabiu, wyciągi roślinne i witaminy - przynajmniej tak napisane jest na butelce, chociaż z witaminami stuprocentowo się zgodzę, ponieważ po zastosowaniu szamponu widać znaczną poprawę, włosy są wyraźnie odbudowane i zregenerowane już po jednym umyciu. Po zastosowaniu razem z odżywką pozostawia włosy delikatne, miłe w dotyku i przede wszystkim bardzo łatwo się je rozczesuje. Uważam, że największym atutem tego szamponu jest zapach - uwielbiam produkty BioSilk, ponieważ nie pachną chemią, mają za to przyjemny i delikatny zapach. Często mam problem ze spłukiwaniem szamponów, a ten spłukuje się wyjątkowo łatwo, bez problemu można go usunąć z włosów nawet zimną wodą.

 

BioSilk Hydrating Odżywka
Z odżywkami do włosów zawsze miałam problem - bardzo szybko przetłuszczały mi włosy. Stosunkowo niedawno odkryłam odżywki BioSilk. Stosuję ją od połowy długości włosów aż po same końcówki i efekty są zadowalające. Przede wszystkim nie obciąża włosów u nasady (nie radzę tam nakładać żadnych odżywek). Wszystko zwróci się nam przy rozczesywaniu, kiedy to bez najmniejszego problemu będziemy mogli szczotkować włosy i nie będą nam wypadać. Konsystencja odżywki jest bardzo przyjemna - to taki delikatny balsam. Pachnie oszałamiająco jak większość kosmetyków BioSilk. Odżywka jest do spłukiwania, ale można usunąć ją z włosów równie łatwo jak szampon. Efekty widać dopiero po kilku stosowaniach. Jest to przede wszystkim zwiększenie objętości, zmniejszenie łamliwości. Oczywiście na waszych włosach może to wyglądać zupełnie inaczej, jednak dla moich włosów była to świetna regeneracja. W skład oprócz protein naturalnego jedwabiu i ekstraktów roślinnych wchodzą także: witamina E, która zapewnia wzmocnienie włosów i odbudowuje strukturę włosa.

Polecam jednak stosowanie tych dwóch produktów osobno, ponieważ razem naprawdę mogą obciążać włosy. Natomiast każdy produkt z osobna może bardzo pomóc waszym włosom, jeśli są suche, łamliwe i potrzebują regeneracji.

Zalety:
-zapach
-wydajność
-regeneracja
-skuteczność
-nawilżenie
-bezproblemowe spłukiwanie
-włosy miłe w dotyku

Wady:
-cena
-obciążanie włosów

 

To wszystko na dziś.
Pozdrawiam,
Ptysia.

Jeśli Ty również chciałabyś opublikować u nas swoją recenzję, pokazać krok po kroku jak wykonać makijaż, napisać coś na temat trendów w modzie, projektantów, pojedynczych ubrań, bądź stylizacji napisz do nas! Czekamy! [email protected]

ptysia

Komentarze

Do góry