Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Dodatki na jesień 2012.

  |   Magda

Kominy... górą
W tym sezonie wygrywają z szalikami. Warto zwrócić uwagę na te wykonane z bawełny - świetnie się układają, są lekkie i mają fantastyczne kolory. Będą pasować zarówno do jesiennego płaszcza jaki i do kurtki dżinsowej (najlepiej:bordo,popiel,czerń) lub do skórzanej ramoneski (nawet jeśli jest czarna radzę uważać na kolory komina - dobrze sprawdzi się granat,khaki i butelkowa zieleń). Szukaj ich w sklepach marki New Yorker, C&A i Glitter i TopShop.

Kapelusze z głów.
Choć tej jesieni lepiej ukłonić się modzie w kapeluszu na głowie. Zawsze eleganckie. Teraz wyjątkowo trendy. Letnią panamkę zamieniamy na kobiece nakrycie z filcu w najmodnieszym kolorze- rudości,brązy,czernie. Dla odważnych  polecam szafirowy kapelusz z H&Mu lub krwistoczerwony z Bershki.

Zawsze pod ręką...
...albo na ramieniu. Prosto i z klasą. Na wieczorne wyjścia wybieramy klasyczne kopertówki. Fantazjujemy tylko w obrębie danej gamy kolorystycznej. Mój mistrz tej jesieni to lakierowana torebka(oczywiscie czarna ;)) marki H&M. Ćwieki i dżety mają swoje 5 minut. Nosimy je nie tylko na wielkie wyjścia, ale i na co dzień. Duże torebki lubią być jednobarwne i wykonane z eko-skóry. Dla żądnych zmian proponuję łączenie faktur i materiałów - wężowe wstawki, lakierowane paski, a szcególnie kombinacje zamszu ze skórą. To jest hot !


                                                                                                                                      Ola

1

http://www.bershka.com

2

www.c-and-a.com

3

http://www.reserved.com/pl/

4

http://www.topshop.com

5

http://www.hm.com/pl/

6

www.riverisland.com/

7

http://www.hm.com/

8

http://stradivarius.com

9

http://www.hm.com/

10

http://shop.mango.com

11

http://shop.mango.com

12

http://www.hm.com

Komentarze

Do góry