Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Hit! Blogerka Glamourina odpowiada na nasze pytania!

  |   Kasia

Nazywam się Natalia Grytsuk... Teraz ludzie nazywają mnie po prostu Glam. Jestem jedyną autorką bloga Glamourina.pl, który stał się bardzo popularny w Polsce. Prowadzę blog od początku 2011 roku i obecnie mam 23 lata ;)  Skończyłam Uniwersytet Warszawski i jestem magistrem stosunków międzynarodowych. Studia przyniosły mi wiele ciekawych doświadczeń i nauczyły lepszej komunikacji w środowisku wielokulturowym.
Z ciekawostek: napisałam książkę o nazwie Kurs z języka ukraińskiego dostępnej również w Empiku.

Miło nam z Tobą rozmawiać :) Musimy przyznać, że Twoja strona robi wrażenie – wygląda na profesjonalną i wyróżnia się na tle innych blogów. Czy to Twoje dzieło? :)

Tak, oczywiście to moje dzieło, jeżeli chodzi o treść i część wizualna ;) Szkielet bloga został zrobiony przez pewnego programistę z Hiszpanii. Cieszę się, że ludziom podoba się moja strona, ciągle słyszę komplementy na temat bloga, ale warto dodać, że utrzymanie jakości i profesjonalności wymaga dużo pracy i koncentracji z mojej strony. Dobrze, że wspiera mnie mój fotograf, czyli mąż, który bardziej się zna na kwestiach technicznych.
Zaobserwowałam, że w blogosferze wszystkie blogi są podobne do siebie i niemal identyczne i postawiłam sobie za zadanie, że mój blog będzie inny, nietypowy... Myślę, że mission is completed ;)

Co możemy znaleźć na Twoim blogu?

Ponad 50% wszystkich wpisów to są moje twórcze stylizacje, gdzie pokazuję dziewczynom alternatywę dla zwykłej mody ulicznej i wieczorowej. Można znaleźć fajne informacje o różnych sklepach na każdą kieszeń i aktualnych promocjach. Wyszukuje prawdziwe rodzynki w Internecie, więc moi czytelnicy mają większe możliwości wyglądać wystrzałowo na każdą okazję.
Informuję moich kochanych followerów o nowych trendach, o tym co jest oryginalne, modne, ale też o tym co mi się po prostu wydaję być pięknym, a niekoniecznie jest hitem tego sezonu.
Uważam, że z modą trzeba umieć zatańczyć. Ma być to luźny taniec, który będzie przyjemnością a nie rutyną, dlatego nie warto po prostu naśladować kogoś, ale mieć swoje zdanie i swój styl.

Jak zaczęła się ta cała przygoda z blogowaniem? Czy ktoś Cię zainspirował?

Na święta 2010 roku pojechałam do Włoch. Tak się złożyło, że przeglądając Internet znalazłam zdjęcia ślicznej włoskiej dziewczyny, która pochodzi z Grecji – Konstantina. Zawsze interesowałam się modą i pomyślałam, że też chcę się rozwijać w tej branży i pomagać, czy też inspirować dziewczyny, aby świetnie wyglądać na co dzień. Niedługo powstał mój blog i myślę, że moja motywacja i miłość do mody sprawiły, że tak szybko osiągnęłam sukces.

Czym się teraz zajmujesz? Co chciałabyś osiągnąć?

Obecnie jestem Business Analitykiem w Banku. To co będę robiła w przyszłości już niedługo się okaże. Warto śledzić mojego bloga, bo info o tym na pewno tam się pojawi w pierwszej kolejności.

Czym się inspirujesz? Twoje stylizacje są naprawdę świetne! Czy uważasz, że odróżniasz się na tle innych blogerek?

Mam swój styl, nikogo nie naśladuję i dobieram takie rzeczy, jakie mi się podobają, a które nie zawsze są modne. Wiadomo, że okładki czasopism mogą zainspirować, ale nigdy nie warto ubierać czegoś, co absolutnie nie pasuje do twojej figury i charakteru. Czy ja się wyróżniam? To wiedzą moi czytelnicy ;)

Częściej kupujesz ciuchy, czy nosisz uszyte przez siebie?

Modyfikuję rzeczy, dodaję jakieś detale, aby ciuch lepiej wyglądał. Nie mam cierpliwości do szycia ubrań. Łatwo mogę zaprojektować sukienkę, koszulę, czy też spodnie, natomiast wykonanie pozostawiam osobie trzeciej. Mam wiele pomysłów na stylowe ubrania i myślę, że niedługo moje marzenie zostanie zrealizowane...

Wiele dziewcząt chce na swoim blogu zarabiać lub dostawać darmowe ciuchy. Czy rzeczywiście dla znanych blogerek, dobrze prowadzony blog może dawać tak wiele korzyści?

Nie będę ukrywała – blog daje wiele korzyści. Powiem szczerze, że nie wiedziałam tego, kiedy zakładałam bloga, chciałam tylko dobrze się bawić i realizować się w modzie. Nie chcę nazywać tu konkretnych cyfr, jak robią to niektóre blogerki, bo nie o to chodzi żeby się chwalić, ale powiem tak... Zarobki maja wiele zer na końcu.

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

glamourina.pl

Komentarze

Do góry