Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Wywiad z blogerką Karoliną (1stylebycaroline.blogspot.com)

  |   Gaba

Imię: Karolina
Bloghttp://1stylebycaroline.blogspot.com/
Modowe zainteresowania: tworzenie stylizacji, mieszanie różnych stylów
Ulubiony dodatek: torebka
Z domu nie wyjdę bez: telefonu
Pierwsze, co robię rano: wyłączam budzik
W torebce mam zawsze: ulubione perfumy
Motto: ,,A girls should be two things classy and fabulous'' Coco Chanel

Cieszymy się, że zgodziłaś się z nami porozmawiać ;) Na początek opowiedz, skąd pomysł na bloga i od czego to wszystko się zaczęło.

Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się w lipcu tego roku. Od dawna przeglądałam modowe blogi innych dziewczyn i w końcu odważyłam się założyć swoją własną stronę. Posiadałam dużo zdjęć swoich stylizacji i postanowiłam się nimi podzielić z innymi. Do tej pory nie żałuję swojej decyzji i wciąż staram się udoskonalać swoje stylizacje.

Wiele dziewczyn chciałoby prowadzić bloga, jednak boją się pokazania się w internecie, w którym nic przecież nie ginie. Jak radzić sobie z krytyką?

Prowadząc modowego bloga trzeba być gotowym na to, że nie wszystkim spodobają się nasze pomysły. Krytyka jest tutaj nieodłącznym elementem. Jedna potrafi nas czegoś nauczyć, z kolei druga wręcz przeciwnie. Uważam, że w tym wypadku należy mieć dystans do pewnych spraw i sytuacji.

Czy ciężko jest prowadzić bloga regularnie? Jakie masz plany na rozwój i czy wiążesz z nim jakieś zawodowe plany?

Prowadzenie bloga to dla mnie sama przyjemność, więc w każdej w wolnej chwili staram się dodać coś nowego. Cały czas poszukuję inspiracji do stworzenia czegoś niepowtarzalnego. Na dzień dzisiejszy jest to moja wielka pasja.

Czym się inspirujesz?Czy na co dzień chodzisz ubrana właśnie tak, jak widzimy na zdjęciach?

Inspiruję się dosłownie wszystkim. Przeglądam wiele magazynów modowych, portali poświęconych stylizacjom oraz obserwuję ludzi na ulicy. W każdym z tych źródeł znajduje coś wyjątkowego.

Wszystkie wiemy, że trendy zmieniają się jak burza. Czy Twoim zdaniem warto kupować „hity jednego sezonu"? Czy w rzeczach, na które boom już minął, nadal można chodzić, czy lepiej się ich pozbyć robiąc miejsce na nowe ciuszki?

Myślę, że możemy łączyć rzeczy, które leżą nam w szafie z aktualnymi hitami sezonu. Oczywiście nie chodzi o to, żeby ślepo podążać za modą i kupować wszystko to, co jest akurat ,,na czasie''. Warto eksperymentować i wciąż szukać swojego własnego stylu,który będzie dla nas idealny.

Wiele blogerek otwarcie mówi o zamiłowaniu do lumpeksów – jak jest z Tobą? Warto chodzić, lubisz wyszukiwać tanie ciuszki?

Myślę, że w lumpeksach można znaleźć wiele wyjątkowych rzeczy (perełek). Z pewnością warto zaglądać w takie miejsca i szukać oryginalnych ciuszków . Osobiście wolę odwiedzić  kilka moich ulubionych sklepów, gdzie mam pewność, że znajdę zawsze to, czego potrzebuję.

Gdzie najczęściej kupujesz? Wolisz kupić wiele tanich rzeczy, czy jedną droższą i może lepszą?

Najczęściej kupuję w popularnych sieciówkach. Często wolę kupić kilka tanich rzeczy (szczególnie na wyprzedażach), niż jedną drogą, którą założę raz. Jednak nie oszczędzam na skórzanych torebkach, które jakościowo są nie do zdarcia i służą mi przez długi czas.

Czego nigdy nie ubierzesz? Co jest dla Ciebie modowym samobójstwem?

Na dzień dzisiejszy białe kozaki są dla mnie totalnym kiczem.

Czy możesz poradzić dziewczynom, co robić by znaleźć udaną stylizację? Czy masz swój przepis na idealny zestaw? Jeśli to nie tajemnica, zdradź go :)

Strój, w którym będziemy czuć się swobodnie i pewnie, to przepis na udaną stylizację. Osobiście zawsze staję przed swoją szafą, przymierzam mnóstwo ciuchów i w końcowym efekcie wybieram zestaw, w którym czuję się najlepiej.

Na koniec zdradź, co według Ciebie jest niezbędnym „musthave" w szafie każdej modnej dziewczyny :)

Według mnie klasyczna mała czarna jest absolutnym ,,must have'' w szafie każdej modnej dziewczyny.

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

1stylebycaroline.blogspot.com

Komentarze

Do góry