Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Dobry zmywacz pierwszym krokiem do pielęgnacji paznokci

  |   Gaba

Owocowa nutka
Zapach acetonu nie musi już kojarzyć się ze zmywaniem lakieru z paznokci. Obecnie, większość zmywaczy nie zawiera już tego drażniącego składnika, a ich zapach jest całkiem przyjemny. Jabłko, truskawka, melon, tropikalny– tak pachnące zmywacze nastrajają do równie apetycznych odcieni lakierów do paznokci, a ich używanie z pewnością poprawią nam humor.

Balsamiczne nawilżenie
Po zmyciu lakieru skórki wokół paznokci są często przesuszone i nieprzyjemne w dotyku. By uniknąć tego efektu, warto stosować zmywacze, które w swym składzie posiadają glicerynę, witaminę E i inne składniki nawilżające. Po zastosowaniu takiego produktu, paznokcie są odżywione i doskonale przygotowane do malowania.

Naturalny blask
Zmywacz może mieć również funkcje wybielające. Dzięki specjalnej formule, taki produkt usuwa wszystkie rodzaje lakierów i wybiela płytkę paznokcia przywracając jej naturalny połysk. Produkt szczególnie sprawdzi się przy zżółkniętych paznokciach, o nierównym kolorycie, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Profesjonalna pompka pozwala na wygodne i ekonomiczne dozowanie zmywacza, którego pojemność (200ml) wystarczy na bardzo długo.

W podróży
Nowością na rynku jest zmywacz w płatkach marki Golden Rose. Ten niewielki pojemniczek kryje w sobie 30 płatków nasączonych zmywaczem. To fantastyczne rozwiązanie dla zabieganych i idealny produkt do zabrania ze sobą w podróż. Stosując zmywacz unikniemy rozlania się płynu i nie musimy już się martwić o ilość mililitrów podczas odprawy lotniczej. Dodatkowym jego atutem jest niezwykła trwałość. Płatki nie wysychają i będą nam służyć przez wiele miesięcy. 

WYBIELAJĄCY ZMYWACZ DO PAZNOKCI Z POMPKĄ: pojemność: 200 ml, CENA: 19.50 zł
PARIS ZMYWACZ DO PAZNOKCI Z POMPKĄ: pojemność: 100 ml, CENA: 8.90 zł
PARIS ZMYWACZ DO PAZNOKCI PERFUMOWANY: pojemność: 100 ml, CENA: 6.10 zł
ZMYWACZ DO PAZNOKCI W PŁATKACH: ilość: 30 sztuk, CENA: 5,90 ZŁ 

Komentarze

Do góry