Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Hot! Wywiad z Dominiką Budzyńską!

  |   Kasia

Imię: Dominika
Nick: Od jakiegos czasu wszędzie podpisuję się dominikabudzynska
Blog: dominikabudzynska.blogspot.com
facebook.com/budzynskaphotographymakeup
Modowe zainteresowania: wizaż, fotografia, fotomodeling
Ulubiony dodatek: uśmiech i szpilki :)
Z domu nie wyjdę bez: ... wózka! :P ale bez telefonu też cięzko.
Pierwsze, co robię rano: sprawdzam telefon
W torebce mam zawsze: błyszczyk.
Motto: nie szukam ograniczeń w możliwościach, tylko mozliwości w ograniczeniach.

Cieszymy się, że zgodziłaś się odpowiedzieć na nasze pytania :) Dla wielu dziewcząt jesteś wzorem siły i optymizmu. Skąd czerpiesz tyle energii? Co motywuje Cię do takiego uśmiechu mimo, zdawałoby się, ciężkiej sytuacji?

Mam w sobie wiarę. A przy sobie niezwykłych ludzi, kochaną rodzinę i niezwykłego chłopaka, Oni zawsze wspierają mnie w tym co robie. Mój kochany nosi mnie na rękach, często mi mówi, jak bardzo kocha, mówi, że jestem piękna, że jest ze mnie dumny :) To jest cudowne, to daje mi wielką siłę. Oprócz tego na pewno pasja, mam wyznaczone cele do których dążę i marzenia, które zamierzam spełnić. Nie odczuwam tego, ze mam ciężką sytuację. Gdy mam w koło ludzi, którzy chcą mnie nosić - nogi schodzą na drugi plan. Jestem otwarta, a to przyciąga ludzi, więc jest mi w życiu łatwo. Z mojego wyglądu też jestem bardzo zadowolona i nie ukrywam tego. Czasami narzekam, ale nigdy nie narzekam na to co już mam. Jestem szczęśliwa, wiem tez to, że szczęścia chodzą parami. Jest we mnie taka siła, jaka w życiu Wam się nie śniła! :))

Czy wózek jest przeszkodą?

Absolutnie żadną. Może ktoś nie wierzyć w to, co teraz czyta, ale naprawdę tak jest. Wózek nie przeszkadza mi w niczym. Czasami motywuje do większego działania.

Czy pełnosprawne osoby zachowują się dziwnie w Twojej obecności? Co robić by uniknąć niezręcznych sytuacji?

Już w podstawówce każdy wiedział, że nie wolno mnie popychać, bo od razu się przewracałam i nigdy nikt mnie nie popchnął, koleżanki mnie nosiły na rękach i przenosiły np. z wózka na krzesło :) Nauczyciele tez mi pomagali, zawsze jeździłam na wycieczki szkolne i dobrze się tam bawiłam. Bardzo mile wspominam te czasy. W ciągu swojego życia nie czułam tego, żeby ktoś zmienił do mnie nastawienie przez wózek,  wiem też,  że np. moi bliscy, nie odczuwają tego, żebym była inna, bo nie jestem. Chłopak mnie kocha całą, taką jaka jestem. Mam też swoje koleżanki, zaufane, z którymi spędzam czas, chodzę na dyskoteki, na zakupy, gadamy do białego rana.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga? Od czego się to zaczęło?

Założyłam bloga, żeby umieszczać tam zdjęcia moich modelek z sesji i makijaży, które wykonuję. Jednak po jakimiś czasie to się zmieniło i teraz, tak naprawdę są tam nadal makijaże, zdjęcia z sesji, ale też trochę mojego "prywatnego życia". Wiem, że są osoby, które lubią czytać co napiszę, ale są też te, które krytykują tego bloga od góry do dołu, ale to jeszcze bardziej mnie motywuje do regularnego pisania tam. Nie ukrywam, że wolę prowadzić jednak moją stronę na facebooku, bo tak zawsze mogę wrzucić coś na szybko. Jest to dla mnie wygodniejsze. Notatki na blogu są sporadycznie.

Oprócz tego, że jesteś Zawsze Uśmiechnięta, jesteś też bardzo barwna i modna. Mówisz, że kochasz szpilki. Co w modzie najbardziej Cię fascynuje?

Wszystko! Twarz przed makijażem i ciało przed ubiorem jest jak "czysta kartka papieru". Można wszystko... ja lubię połączyć coś czego "łączyć się nie powinno".

Kto jest Twoją największą modową inspiracją? Czy inspirujesz się również polskimi blogerkami?

Moje ulubione blogerki to te zagraniczne, ale jest też wiele polskich blogerek, które uwielbiam i często podziwiam. Insipracji szukam wszędzie, na ulicy, w internecie. Czasami do zrobienia makijażu zainspiruje mnie nawet połączenie jakiś kolorów na...odżywce do włosów! :)

Zdradź nam, gdzie kupujesz ciuszki i buty :)

Buty kupuje tylko w internecie. Jestem wielką fanką StylowychButków i Deezee. Nie mam sklepów w których kupuje ubrania regularnie, zawsze kupuję to co mi się podoba. Bez wględu na to jaki to jest sklep.

Wykonujesz również świetne makijaże i zdjęcia – gdzie zdobyłaś umiejętności? Czy efekt, jaki możemy widzieć na Twoich stronach, można uzyskać jedynie dzięki drogim kosmetykom?

Dziękuję za miłe słowa! Drogim kosmetykom? To na pewno nie! W moim kuferku jest mnóstwo kosmetyków, ale nie są to drogie firmy. Każdego stać na takie kosmetyki. Nie ukrywam, że marzy mi się kuferek wypełniony kosmetykami np z m.a.ca i nowy obiektyw, ale myślę, że na to jeszcze przyjdzie czas... :) Na razie wyciskam maximum możliwości, z tego, co mam. Nigdy nie byłam na żadnym kursie, chociaż jakiś czas temu wygrałam kurs makijażu, nie mogłam na niego wtedy pojechać. Jestem samoukiem w tych dwóch dziedzinach. Fotografuję od stycznia 2011 roku, to przyszło niespodziewanie i wiem, ze jeszcze muszę się wiele nauczyć. Ale Kocham to co robię.

Masz też konto na maxmodels.pl, czy dostajesz dużo ofert współpracy? Co planujesz robić w swoim życiu zawodowym?

Tak, dostaję mnóstwo propozycji sesji, lub samego makijażu.

Z wizażem i fotografią wiążę swoją przyszłość i wierzę w to, że kiedyś będę genialna w tym co robię. Do tego dążę. Żadne słowa nawet ostrej krytyki, nie powstrzymają mnie przed tym. Nikt ani nic tego nie zrobi. Mam osoby, które motywują mnie do działania..... :) Mam plan. Plan na siebie, który zamierzam zrealizować. Plan A. Ponieważ plan B nie istnieje. Stawiam wszystko na jedną kartę i czuję w sercu, że to się uda.

No i ostatnie pytanie :) Twój sprawdzony przepis na udaną stylizację :)

Przede wszystkim szpilki, spodnie rurki, albo jakaś dopasowana spódnica, kolorowy top. Na co dzień to sprawdza się zawsze. Na jakieś większe wyjścia wolę poszaleć, ale czasami też lubię klasykę - czarny, czerwony, pudrowy.

Dzięki. :)

Pozdrawiam Was Dziewczyny serdecznie, zapraszam na bloga i stronę na facebooku! :)) 

dominikabudzynska.blogspot.com

dominikabudzynska.blogspot.com

dominikabudzynska.blogspot.com

dominikabudzynska.blogspot.com

dominikabudzynska.blogspot.com

dominikabudzynska.blogspot.com

Jeżeli Ty też chcesz pojawić się na cekin.pl, napisz do nas na [email protected] :) 

Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako dziennikarz modowy, napisz na ten sam adres mailowy w tytule wiadomości wpisując "praca". 

Komentarze

Do góry