Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

A ja noszę kalosze!

  |   Magda

Za oknem okropna, deszczowa pogoda, a Ty musisz iść do szkoły, pracy, bądź pozałatwiać różne sprawy? Od razu myślisz zapewne w co się ubrać, aby wyglądać zarówno modnie, ale także, aby było Ci wygodnie i aby strój ten nadawał się na tak mokry dzień. Z ratunkiem przychodzą Ci wtedy kalosze. Naprawdę warto mieć je w swojej kolekcji obuwia. Nie tylko ratują Nas w deszczową pogodę, ale także i Nasze buty. Pomyśl ile "zwykłych" par zniszczyłaś wpadająć w kałużę lub błoto?!

Projektanci coraz częściej popuszczają wodze fantazji. Już dziś w sklepach do kupienia są kalosze w najrozmaitszych barwach i wzorach. Z czym nosić takie kolorowe cuda? Najlepiej komponować będą się z prostymi jeansami typu rurki, bądź szortami. Ciekawie także współgrać będą z sukienkami, ale tymi niezbyt eleganckimi. Należy jednak pamiętać, aby w stylizacji, w której główną rolę grają kalosze, nie przesadzać. Skoro buty są już pstrokate, niech reszta naszej kreacji będzie prosta, stonowana, w jednolitych kolorach, bez zbędnych wzorów i ozdobień. 

pomada.pl

pomada.pl

pomada.pl

pomada.pl

pomada.pl

Ciekawym pomysłem i nowością zarazem są... krótkie kalosze, których cholewka nie sięga do samego kolana, a jedynie zasłania kostkę. 

Komentarze

Do góry