Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Nowa kolekcja damskich zegarków na skórzanych paskach od Lorusa

  |   Gaba

Każdy zegarek został wykonany z materiałów najlepszej jakości. Dla kobiet delikatnych i subtelnych. Szukających w zegarkach połączenia klasycznej elegancji z modnymi akcentami. Paski wykonane ze skóryzapewniają komfort użytkowania poprzez idealne dopasowanie do nadgarstka. Kształt tarczy dodaje im nowoczesnego, modnego stylu.

Koperty wykonane są ze stli szlachetnej, zwanej inaczej chirurgiczną, jubilerską lub nierdzewną. Jest to gatunek stali najbardziej odporny na korozję. Nie rdzewieje i nie wymaga specjalnego traktowania. Stal jest również hipoalergiczna ze względu na znikome uwalnianie niklu.

Zegarki są wodoszczelne do 30 metrów. Posiadają mechanizm kwarcowy co oznacza,że zasilane są przez baterię.Jakość czasomierzy gwarantowana jest przez Seiko Watch Corporation. Adresy sklepów znajdują się na www.loruswatches.pl.

Ceny: biały z akcentami w kolorze różowego złota – model RG258H - 269zł; cały biały - RG259HX9 -229 zł;na brązowym pasku i dodatkami w kolorze żółtego złota - RG260HX9 - 269 zł;na jasnobrązowym pasku - RG261HX9 - 229zł;na czarnym pasku -RG263HX9 - 229 zł.

Lorus

Lorus

Lorus

Lorus

Komentarze

Do góry