Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Design by Young Fashion Shows

  |   Gabi

 

 

Zapraszamy na nowy cykl pokazów mody w ramach

społeczno-kulturalno-modowego projektu Design by Young

pod honorowym patronatem Ewy Szabatin i portalu modnamoda.pl

oraz saltandpepper.pl !

 

Design by Young Fashion Shows to nowy projekt stworzony przez studio fotograficzne SUWAK we współpracy z klubem The Eve oraz wieloma osobami, które chcą pomagać innym w wyjściu ich twórczości na światło dzienne. Design by Young Fashion Shows to projekt młodych kreatywnych osób z myślą o młodych, zdolnych projektantach, którzy chcą zaistnieć w świecie mody i showbiznesu.

 

Design by Young Fashion Shows to nowy cykl pokazów mody, w których będą prezentowane kolekcje młodych, zdolnych projektantów. Pokazy będą odbywać się co 2 tygodnie w czwartki w klubie The Eve w Warszawie.

Pierwszy pokaz odbędzie się 4.10.2012 o godz 22.22 w klubie The Eve, który mieści się przy Placu Piłsudskiego 9. Na pokazie zostanie zaprezentowana kolekcja młodego warszawskiego projektanta Sebastiana „Siccone” Szczepańskiego.

 

Sebastian Szczepański – jego życiowa dewiza „Express yourself, don’t repress yourself”. Może pochwalić się dorobkiem kilkunastu realizacji teatralnych. Jego pokaz to teatralno – modowe show, to historia zamknięta w Boskiej 7. Z mroku, materialistycznego, snobistycznego i obrazoburczego świata, który można symbolicznie porównać z biblijną nałożnicą Babilonu, wyzwala nas światłość przynosząca nadzieję, która po chwili ma zniknąć pozostawiając niepokój przed nieznanym, przed nową jakością, nowym światem…

Choreografię do tego niezwykłego show ułożyła Celina Wycech - kreatywny, pełny pomysłów młody talent w dziedzinie tańca i choreografii.

 

Więcej informacji:

www.fashionshows.pl

 

Gabi

„Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.” Stefan Zweig

Komentarze

Do góry