Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Butik.pl: Gratka dla fashionistek!

  |   Redakcja

Kochasz zakupy, modę i zabawę trendami? Nowy marketplace Butik.pl jest stworzony dla Ciebie! To miejsce, które skupia sprzedawców prowadzących sklepy zarówno online i offline. Dla kupujących oznacza to, że nie muszą oni odwiedzać setek sklepów, by kupić coś modnego, ponieważ platforma umożliwia zakupy w kilku sklepach jednocześnie. Platforma Butik.pl łączy sprzedawców, klientów i influencerów w jednym miejscu.


Butik oferuje szeroki wybór świetnych ubrań w cenach przyjaznych dla każdego portfela. Jeśli szukasz sukienki na specjalną okazję, na Butik.pl, możesz przejrzeć ofertę wielu polskich sklepów, w których znajdują się produkty pochodzące zarówno z polskich szwalni, jak i ze światowych stolic mody. Na platformie znajdziesz również stylowe bluzki, kultowe jeansy, a także T-shirty, marynarki i odzież wierzchnią. Poza ubraniami, marketplace ma w ofercie także dodatki, które świetnie dopełnią każdą stylizację, m.in. torebki, biżuterię i obuwie. Na Butik.pl ubierzesz się od stóp do głów. Tania odzież damska w niskich cenach znajduje się właśnie tam.


Na platformie można kupić ubrania, ale też zacząć zarabiać, bowiem Butik.pl wychodzi z propozycją współpracy dla Influencerów. Wystarczy zarejestrować się, by stworzyć własny sklep internetowy. Dowolne, dostępne w ofercie butik.pl produkty można dodać za pomocą specjalnego przycisku dostępnego dla Influencerów. Influencer dba jedynie o promocję swojego sklepu we własnych kanałach w social media, a całym procesem obsługi klienta zajmują się właściciele sklepów. Za każdą sprzedaż, Influencer otrzymuje prowizję, którą następnie może wymienić na produkty lub wypłacić na własne konto.


Z kolei sklepy zarejestrowane na platformie mogą być spokojne o marketing, ponieważ to Butik.pl dba o to, by ich oferta była w odpowiedni sposób promowana. Marketplace pozyskuje klientów, natomiast właściciel sklepu zajmuje się jedynie szybką i sprawną obsługą klienta. Butik to świetne rozwiązanie dla sklepów działających już online, dzięki integracji z platformą mogą dotrzeć do ponad miliona nowych klientek. Natomiast sklepy, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją działalność w internecie, mogą spokojnie zarejestrować się i stworzyć własny sklep nie wydając pieniędzy na infrastrukturę, ponieważ to wszystko otrzymają od Butik.

Komentarze

Do góry