Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Jak zrobić KOCZEK w stylu Zuzy Kołodziejczyk? #zuzol

  |   Redakcja

Po wczorajszym zoomie na mani & pedi by Zuza Kołodziejczyk dziś przyglądamy się jej charakterystycznej fryzurce - niedbałemu koczkowi na czubku głowy. Zwyciężczyni 3. edycji Top Model. Zostań Modelką w ciągu kilku tygodni przeistoczyła się w prawdziwą trendsetterkę, której stylowi przyglądają się bacznie dziewczyny z całej Polski. W komentarzach pod jej zdjęciami na Instagramie, który śledzi już ponad 40 tysięcy fanów przesympatycznej modelki (!), nastolatki wprost prześcigają się w wyrażaniu zachwytu nad jej stylizacjami / postępami kariery / uśmiechem - Zuzy po prostu nie da się nie lubić!

 

U jej boku wybija się także Tamara - siostra bliźniaczka ślicznej triumfatorki tvn-owskiego show. 20-latki tworzą idealnie zgrany duet, do którego słabość mają nie tylko wzorujące się na nich dziewczyny, ale także... panowie! Modelka i fotografka, podobne niczym dwie krople wody, nie tylko zachowują i ubierają się podobnie, ale także czeszą - spory, ale ciasno zapleciony koczek stał się ich znakiem rozpoznawczym, który mamy apetyt skopiować.

 

Zuzol nosi trzy wariacje tej fryzury: Czasami okręca kucyk wokół gumki i mocuje wszystko wsuwkami, niekiedy nonszalancko plącze włosy, przeciągając je przez frotkę, a od czasu do czasu dodatkowo ozdabia upięcie apaszką w popielatym odcieniu szarości lub zabawną spinką, np. z serduszkiem. Aby okiełznać niesforne kosmyki, wygładź włosy odrobiną kremu do stylizacji i... gotowe!

Komentarze

Do góry