Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Blogerki wietrzą szafę na wiosnę!

  |   Redakcja

 

 

 

 

Blogerki wietrzą szafę na wiosnę!

 

15 kwietnia rusza kolejny projekt Grupy Szafa.pl. Tym razem do współpracy zaproszono ponad 60 modowych blogerek, w tym m.in. blogerkę Pani Ekscelencję, które podczas trwania akcji przewietrzą swoje szafy i to dosłownie.

Na dedykowanej stronie TUTAJ będzie można zobaczyć ich wirtualne szafy oraz kupić ubrania w okazjonalnych cenach. Akcja jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek/ów, rosnącej w siłę blogosfery. To również okazja do nabycia unikatowych i niebanalnych ubrań swoich modowych idolek.

 

 

 

 

"Odzew i entuzjazm ze strony blogerek przerósł nasze oczekiwania. Pozwoliło to nam w bardzo krótkim czasie przejść od pomysłu do realizacji. W tej akcji każdy, kto szuka okazji, znajdzie coś dla siebie, bowiem przekrój stylów, charakterów, a przede wszystkim ubrań, będzie na miarę dużej, wirtualnej galerii handlowej z mnóstwem butików" - mówi Ula Zych, Marketing Manager Grupy Szafa.pl. "Projekt również doskonale wpisuje się w profil naszej działalności, czyli nadawanie drugiego życia rzeczom, które już nam nie służą. To doskonała alternatywa dla miłośników mody i ekologicznego stylu życia."  - dodaje.

 

 

 

Akcja potrwa od 15 kwietnia do 15 maja.

 

 

 

 

 

Szafy blogerek dostępne będą TUTAJ

 

 

Całemu projektowi towarzyszyć będzie kampania informacyjna w serwisach Grupy Szafa.pl oraz w mediach społecznościowych.

 

Komentarze

Do góry