Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Design by Young vol.2

  |   Gabi

 

 

 

Zapraszamy  na kolejny pokaz mody w ramach

społeczno-kulturalno-modowego projektu Design by Young

pod honorowym patronatem Ewy Szabatin i portalu modnamoda.pl

oraz saltandpepper.pl !

 

Design by Young Fashion Shows to nowy projekt stworzony przez studio fotograficzne SUWAK we współpracy z klubem The Eve oraz wieloma osobami, które chcą pomagać innym w wyjściu ich twórczości na światło dzienne. Design by Young Fashion Shows to projekt młodych kreatywnych osób z myślą o młodych, zdolnych projektantach, którzy chcą zaistnieć w świecie mody i showbiznesu.

 

Design by Young Fashion Shows to nowy cykl pokazów mody, w których będą prezentowane kolekcje młodych, zdolnych projektantów. Pokazy będą odbywać się co 2 tygodnie w czwartki w klubie The Eve w Warszawie.

 

Pierwszy pokaz odbył się 4.10.2012 i cieszył się ogromnym zaintereowaniem zarówno w internecie jak i podczas samego eventu. Na inauguracyjnym pokazie mieli Państwo okazję zobaczyć kolekcję młodego warszawskiego projektanta Sebastiana „Siccone” Szczepańskiego. a także posłuchać niezwykłego, młodego talentu - Leny Romul!

 

Kolejny pokaz odbędzie się 18.10.2012 o godz 22.22 w klubie The Eve, który mieści się przy Placu Piłsudskiego 9. Na pokazie zostanie zaprezentowana kolekcja Katarzyny Miciak w połączeniu z fascynatorami Katarzyny Bożek!

 

Choreografie do tych niezwykłych pokazów układa Celina Wycech - kreatywny, pełny pomysłów młody talent w dziedzinie tańca i choreografii.

 

Więcej informacji:

www.fashionshows.pl

Gabi

„Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.” Stefan Zweig

Komentarze

Do góry