Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

PLEBISCYT STYLE4STREET

  |   Gabi

 

Nieograniczona paleta kolorów. Wachlarz faktur, deseni, fasonów. Styl, oryginalność, siła wyrazu, nieszablonowość – czyli premiera plebiscytu Style4Street, który odbędzie się w ramach Festiwalu Mody Neo Fashion!

 

W dniach 16-18 listopada 2012 w Bielsku Białej startuje 2. edycja Międzynarodowego Festiwalu Mody Neo Fashion Jamboree, która organizowana jest przy współpracy Fundacji Play4design oraz Muzeum w Bielsku – Białej. Szafa.pl objęła patronat nad wydarzeniam. W ramach festiwalu trwa konkurs S4S, do udziału w którym serdecznie zachęcamy!

Do udziału w konkursie zapraszamy polskich i zagranicznych blogerów – „streetfanów”, którzy w dzieleniu się z innymi swoim wizerunkiem i kreatywnej konfrontacji widzą możliwość rozwoju. W ramach drugiej edycji festiwalu Neo Fashion Jamboree czekamy na zgłoszenia prezentujące cztery różne stylizacje. W ocenie skupiamy się głównie na przemyślanych lookach i ich sile komunikacji. Wśród selekcjonujących nadesłane propozycje będzie m.in. koordynująca Endless Creation Kaja Śródka i Alicja Zielasko (AlicePoint). Jako ambasadorki aukcję uświetnią blogerki – Ewelina Gralak (Ewelina Fashion Diary) oraz Fatima Maria Saqlain FATILICIOUS.

Na bazie wybranych zdjęć powstanie wystawa – collage, stanowiąca punkt odniesienia do hasła festiwalu Endless Creation, czyli ilu ludzi tyle pomysłów na wyrażanie siebie. Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie festiwalu:
www.neo-fashion-jamboree.com

Zapraszamy!

Gabi

„Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.” Stefan Zweig

Komentarze

Do góry