Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Uwolnij Łacha 13 października w Warszawie!

  |   Gabi

 

 

13 października w sobotę zapraszamy na 13 Edycję "Uwolnij Łacha" w Ćwiczeniówce w Bilbliotece Krasińskich na ulicy Okólnik 9 - Na przeciwko Akademii Muzycznej.

 

Nasza impreza ma już kultowy charakter w stolicy. Stwarzamy na niej możliwość wolnej, bezgotówkowej wymiany ubrań i rzeczy domowego użytku wśród uczestników. Zasady wymiany są bardzo proste, to co przynosisz, wykładasz na wspólną stertę, a z niej bierzesz co chcesz dla siebie. Zachęcamy do przynoszenia książek, zabawek, drobnych sprzętów kuchennych i wszystkiego co zalega Wam w kątach szaf.

 

Propagujemy rownież pro - ekologiczne i świadome postawy konsumenckie. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju i antykonsumpcyjne postrzeganie mody. Rzeczy pozostawione przez uczestników oddajemy do PCK.

 

Staramy się organizować nasze imprezy w miejscach nowo otworzonych, i mających spory potencjał kulturotwórczy, a bez wątpienia Ćwiczeniówka to właśnie takie miejsce ! W ciągu lata odbyło się tam kilkaset darmowych koncertów. Uwalnianie Łachów to też świetna okazja żeby odwiedzić to unikalne miejsce, które w zamyśle fundatora miało służyć społeczeństwu. I właśnie tak będzie jeszcze do końca października !

 

W czasie trwania imprezy planujemy również  akustyczne występy muzyczne, warsztaty z szycia zabawek dla dzieci i dorosłych, oraz pokaz brazylijskiego jiu-jitsu. Zaprosimy również do współpracy i możliwości pokazania się ekologicznym organizacjom pozarządowym.

 

Aby poprawić ilość i jakość ubrań które trafiają na naszą imprezę wprowadziliśmy nowe zasady biletowania:

uczestnicy z przynajmniej jedną torbą łachów lub gratów -  8 zł

bez ubrań 15 zł.

 

Startujemy w południe !

Zapraszamy !

 

Więcej o akcji:

Nasz blog:
www.uwolnijlacha.blogspot.com

Nasz Fan page na Facebook'u


Gabi

„Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.” Stefan Zweig

Komentarze

Do góry