Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

WIETRZENIE SZAFY W BLUE CITY - 8 MARCA, WARSZAWA

  |   Redakcja

 

 

 

WIETRZENIE SZAFY W BLUE CITY - 8 MARCA, WARSZAWA

 

 

Chcesz odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Przyjdź 8 marca do Blue City na „Wietrzenie szafy”, imprezę typu SWAP, podczas której oddasz lub odsprzedasz niepotrzebne ubrania, dodatki, książki czy płyty albo wymienisz je na nowe.

 

Idea tego typu imprez jest już dosyć rozpowszechniona w Polsce, wpisuje się także w coraz bardziej modny trend recyklingu. Sprawa jest prosta: przynosisz rzeczy, których już nie potrzebujesz, ale które nadal są w dobrym stanie, i wymieniasz je na rzeczy innego uczestnika lub na nowe – kupione w salonie ze zniżką. Sukienka, w którą się już nie mieścisz, spodnie, których nigdy nie założyłaś, biżuteria, która już ci się nie podoba, niechciana książka w prezencie? Spakuj je do torby i ruszaj do Blue City! Impreza skierowana jest głównie do kobiet, które lubią bawić się modą i mają duszę poszukiwaczaki skarbów.

Podczas „Wietrzenia…” przewidziano wiele atrkacji: będzie można skorzystać z porad stylistów, poznać ekotrendy i zakupić po promocyjnych cenach ekokosmetyki. Organizatorzy zapewniają też poczęstunek a wszytskie pozostawione rzeczy przekażą do Polskiego Czerownego Krzyża.

 

 

Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ.

 

 

ZAPRASZAMY!

Komentarze

Do góry