Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Idealna torebka na wieczór

  |   Redakcja

Świat kobiety w torebce

 

Każda z nas ma ich, co najmniej kilka, w dowolnym rozmiarze: duże, małe średnie jednak, gdy w kalendarzu widnieje wystawna uroczystość czas na coś specjalnego – torebkę wieczorową. Ma dodawać blasku kreacji, tworzyć z nią spójną całość i naturalnie współgrać z urodą, a jednocześnie powinna mieścić w sobie kilka niezbędnych akcesoriów takich jak: perfumy, szminka, telefon, klucze do domu czy portfel. Dobrze dobrana torebka, którą można zabrać na przyjęcie, urodziny czy wesele powinna być nie tylko zwykłym przedmiotem do przechowywania rzeczy, a czymś znacznie więcej – wizytówką, która podkreśli Twój charakter.

 

Torebka na każdą okazję

 

W zależności od rodzaju imprezy trzeba do niej dobrać odpowiedni strój, a do stroju torebkę wieczorową. Jeśli wybierasz się na eleganckie przyjęcie weselne, a Twoja suknia jest prosta i mało rzucająca się w oczy, postaw na oryginalne i nietuzinkowe torebki, które przyciągną wzrok gości. Ciekawe wzory z niezwykłymi aplikacjami wykonanymi techniką sutasz znajdziesz na www.mybaze.com. W przypadku, gdy Twoja suknia jest strojna, posiada drapowania, jest zrobiona sztucznymi kwiatami lub koronkami lepiej zabierz prostą, utrzymaną w konwencji stroju, torebkę.  Wybierając się na Pierwszą Komunię własnego dziecka i następnie przyjęcie, warto zabrać większych rozmiarów torebkę, która pomieści wszystkie niezbędne przedmioty takie jak aparat fotograficzny, butelkę wody, chusteczki, kosmetyki itp. Jednak większa nie znaczy brzydka i bezkształtna na mybaze.com znajdziesz torebki wieczorowe w różnych rozmiarach, zarówno klasyczne, jak i ekstrawaganckie.

 

Wskazówki jak dobrać torebkę

 

Nieodpowiednia torebka może popsuć cały strój zakłócając estetyczną harmonie, a odpowiednio dobrana, uratuje nie jedną nieciekawą sukienkę i wydobędzie atuty sylwetki. Jeśli jesteś wysoka i szczupła, praktycznie każda wieczorowa torebka jest dla Ciebie, w zależności od rodzaju imprezy i stroju, jaki założysz. Dla pań niższego wzrostu polecane są niewielkie torebki z ciekawymi, drobnymi aplikacjami i zdobieniami. Interesująco wyglądają torebki retro, na cienkich łańcuszkach o zaokrąglonych bokach, wykonane z naturalnego tworzywa (www.mybaze.com). Unikaj torebek długich i prostokątnych, które optycznie nadają sylwetce kanciasty kształt. Puszyste kobiety powinny sięgać po torebki z wieloma ozdobami, z frędzlami, wisiorkami, które będą odwracać uwagę od nadmiarowych kilogramów. Unikaj małych i okrągłych torebek, które dodatkowo Cię pogrubią.

 

Wieczorowa torebka, to nie tylko ciekawa ozdoba, ale kropka nad i w całej stylizacji. Warto zadbać o to, by zwracała uwagę, a jednocześnie pięknie komponowała się z całością ubioru.

 

Zobacz interesujące projekty torebek na: https://www.mybaze.com/pl/search/category/30/torebki-wieczorowe

Komentarze

Do góry