Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Wyróżnij się! Ekskluzywnie

  |   Redakcja

Wymagaj więcej!

Produkty luksusowe i ekskluzywne tworzone są z dbałością o każdy detal, z uważnie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości, przez marki, które nie pozwalają sobie na żadne wpadki jakościowe i wizerunkowe. Ubrania i dodatki sygnowane markowymi metkami nie zaspokajają podstawowych potrzeb, ale stanowią wyróżnik, mogą być rodzajem hobby, sprawiają przyjemność – w końcu nie samym chlebem człowiek żyje. Na polskim rynku szybko pojawiają się kolejne zagraniczne luksusowe brandy, a ekskluzywne polskie marki coraz liczniej reprezentują nasz kraj na rynkach: europejskim i światowym. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, skoro więc stawiamy na ekskluzywne marki – postawmy również wysokie wymagania obsłudze. Zakupy Premium? Czemu nie!

 

Wszystko pod jednym… Klifem

Dom mody Klif to gwarancja udanych zakupów. Pod dachem tego nowoczesnego centrum handlowego zgromadzono bowiem najlepsze modowe marki. Kilka światowych brandów ma swoje jedyne butiki w Warszawie i w Polsce (lub jedne z naprawdę niewielu) właśnie tutaj. Ten fakt czyni Klif miejscem wyjątkowym, pozwalającym na delektowanie się światowymi trendami, wysoką jakością i bogatą modową ofertą oraz sprawne zrobienie satysfakcjonujących zakupów. W Klifie organizowane są również pokazy mody i różnego rodzaju eventy modowe, a do współpracy zapraszane są kolejne ekskluzywne marki.

 

Profesjonalna wartość dodana

Unikatową propozycją Domu mody Klif są pakiety konsultacji dla każdego klienta, który chce skorzystać z profesjonalnego doradztwa, zweryfikować swój modowy pomysł na siebie lub wykreować własny styl. Pakiety indywidualnych konsultacji obejmują: stylizację zapachową (dobieranie perfum) i pielęgnacyjną (dobieranie kosmetyków zaspokajających potrzeby naszej skóry i włosów), konsultacje z zakresu makijażu, brafitting (stylowe dobieranie bielizny) oraz możliwość zrobienia zakupów z profesjonalną stylistką. Jeżeli nasz grafik jest napięty, a kalendarz wypełniony kolejnymi zadaniami – skorzystajmy z usługi concierge. Bezpłatna pomoc concierge pozwoli nam zrobić komfortowe zakupy w wybranym przez nas terminie – możemy poprosić o zarezerwowanie miejsca w restauracji lub kawiarni, zamówienie taksówki (dla niezmotoryzowanych) lub miejsca w myjni samochodowej (auto zostanie umyte w czasie gdy my będziemy przyjemnie spędzać czas w Domu mody), skorzystanie z pakietu konsultacji bez konieczności indywidualnego umawiania się na kolejne konsultacje. Kropką nad przysłowiowym „i” będzie odprowadzenie do czekającej na nas taksówki lub lśniącego auta i dostarczenie doń naszych zakupów.

Komentarze

Do góry