Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

NIVEA Care: pielęgnacja cery bez uczucia lepkości

  |   Redakcja

Nowy produkt NIVEA Care został przetestowany przez najbardziej wymagające konsumentki: kobiety, którym zależy na codziennym odżywianiu cery bez uczucia lepkości. Wielkie testowanie NIVEA Care poprzez zgłoszenia w formularzu na stronie www.NIVEA.pl pozwoliło sprawdzić skuteczność działania kremu przez kobiety o różnych rodzajach skóry i odmiennych wymaganiach. Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach okazało się, że aż 98% testerek jest zadowolonych z kremu NIVEA Care i chętnie poleci go swojej najbliższej przyjaciółce jako skuteczny kosmetyk na co dzień. Jaka była ich główna rekomendacja dla pozostałych kobiet? „Daj się zaskoczyć NIVEA Care!” W gronie testerek aż 98% kobiet przyznało, że krem NIVEA Care zapewnia 0% uczucia lepkości na skórze, odżywiając ją dokładnie tak, jak tego oczekiwały*.

 

Czym najbardziej zaskakuje krem NIVEA Care? Przede wszystkim połączeniem głębokiego odżywiania, odpowiedniego dla każdego rodzaju skóry i wyjątkowo szybkiego wchłaniania. To produkt przeznaczony do częstego stosowania, który doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji lub jako baza po makijaż. Formuła kremu zawiera hydro-woski, które natychmiast się rozpuszczają i wnikają głęboko pomiędzy komórki naskórka, zapewniając 100% odżywienia i 0% uczucia lepkości. Produkt NIVEA Care to prawdziwa innowacja, która zapewnia intensywne i długotrwałe odżywienie bez uczucia lepkości, a także jest przyjemna w codziennym stosowaniu. Aż 98% testerek podoba się zapach kremu NIVEA Care, co w połączeniu z rewelacyjnym efektem odżywionej i gładkiej cery sprawia, że jest on faworytem wśród kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

 

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015

Komentarze

Do góry