Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Świąteczna wyprzedaż szaf polskich gwiazd

  |   Redakcja

Kilka słów o LaModa

LaModa to serwis społecznościowy poświęcony modzie. Możemy na nim nie tylko wymienić się opiniami z innymi użytkownikami, bądź pochwalić się własną stylizacją, ale również kupić unikatowe elementy garderoby. Na portalu wystawiają swoje produkty poszczególne sklepy, producenci, projektanci i... gwiazdy. To właśnie te ostatnie wyróżniają LaModę na tle innych tego typu serwisów. Z portalem współpracują m.in. Aleksandra Szwed, Maja Sablewska, Anna Wendzikowska, Margaret czy Natasza Urbańska. Swoje ubrania wystawiają także topowe polskie blogerki modowe – Maffashion i Jessica Mercedes.

 

Świąteczne promocje

Jeszcze tylko przez kilka dni rzeczy z szaf gwiazd będzie można kupić w specjalnych, świątecznych cenach. To wyjątkowa okazja, aby sprawić sobie coś od najlepszych projektantów w znacznie niższej cenie. Przyznajmy szczerze – nie każda z nas może sobie pozwolić na szpilki od Louboutina w regularnej cenie, w odróżnieniu od pary tych, które raz miała na sobie Edyta Herbuś. Ale wyprzedaż ubrań celebrytek to nie tylko okazja do nabycia markowych ubrań znacznie taniej. To również szansa na zakup czegoś wyjątkowego, wyróżniającego się. Nie jest bowiem tajemnicą, że polskie gwiazdy uwielbiają szukać perełek ubraniowych i przywożą swoje zdobycze z niemal każdej zagranicznej podróży.

 

Zakupy przez Internet

Nawet jeżeli spodobała nam się jakaś rzecz od gwiazd, wiele z nas unika zakupów używanej odzieży przez Internet – boimy się, że zdjęcia nie oddają ich faktycznego stanu, albo w rzeczywistości otrzymamy zupełnie inną rzecz, jedynie w niewielkim stopniu przypominającą tę z zamieszczonych obrazków. Właściciela portalu LaModa pomyśleli również o tym. Jeżeli uznamy, że zakupiona rzecz nie jest taka, jak sobie wyobrażałyśmy – możemy ją zwrócić w terminie do 10 stycznia, czyli dopiero po Nowym Roku.

Komentarze

Do góry