Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Szafiarkowe stylizacje: Marysia (Marcelka)

  |   Kasia

Mam na imię Marysia, od pewnego czasu prowadzę mojego bloga WWW.marcelka fashion.blogspot.com , blog zawdzięcza swoją nazwę mojej przyjaciółce Reni, która czasem mówi do mnie Marcelka.

Modą interesuję się od zawsze, już w dzieciństwie uwielbiałam oglądać pokazy mody w telewizji, a moje lalki miały całe pudełka – uszytych przeze mnie – ubranek, czasem zdarzało się, że szyłam ubranka dla lalek kuzynek. Później była szkoła, mniej czasu na rozwijanie swojej pasji związanej z szyciem i modą. W tym czasie interesowałam się modą bardziej biernie, przeglądając Internet w poszukiwaniu inspiracji modowych. W końcu postanowiłam zrobić coś „swojego", założyłam bloga o modzie i nie tylko... – WWW.marcelka-fashion.blogspot.com – na którym pokazuję przede wszystkim moje stroje dnia, to w czym „naprawdę" chodzę, a nie tylko zakładam do zdjęć na bloga...

Nie lubię wydawać dużych sum na ubrania, ponieważ szybko się nimi nudzę. Uwielbiam perełki upolowane w second handach oraz w Internecie. W sieciówkach lubię kupować ubrania, które są niezbędną bazą w szafie. Nie lubię wyglądać „tak, jak wszyscy", dlatego też nie podążam ślepo za modą, noszę to, co lubię, często sama przerabiam ubrania – na blogu pokazuję moje pomysły na DIY, a także recenzje kosmetyków.

Zapraszam serdecznie, do odwiedzenia mojego bloga, który jest częścią mnie i wkładam w niego całe serce...

Pozdrawiam serdecznie,
Marcelka Fashion
WWW.marcelka-fashion.blogspot.com 

marcelka-fashion.blogspot.com

marcelka-fashion.blogspot.com

marcelka-fashion.blogspot.com

marcelka-fashion.blogspot.com

marcelka-fashion.blogspot.com

marcelka-fashion.blogspot.com

marcelka-fashion.blogspot.com

Jeśli Ty też chcesz pokazać u nas swoje stylizacje

- napisz do nas!

[email protected]

Czekamy!
:) 

Komentarze

Do góry