Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Szafiarkowe stylizacje - Paulina

  |   Kasia

Mam na imię Paulina, z zawodu jestem projektantką wnętrz. Pasjonuję się wszystkim, co związane z designem - od mebli poprzez ubrania, na tatuażach kończąc.
Z założeniem bloga nosiłam się prawie cztery lata. Tyle czasu potrzebowały koleżanki, żeby mnie do tego namówić :)
Właściwie dopiero się przełamuję i rozkręcam. W życiu jak i w modzie staram się ciągle próbować czegoś nowego, choć z tym drugim jest tak, że cyklicznie powraca i czasem perełki znajdujemy w szafach naszych babć :)
Wcześniej preferowałam stylizacje przesadzone - estradowo- rockowe. Dziś, również z racji zawodu, staram się ubierać przede wszystkim kobieco, co nie znaczy, że coś zmusi mnie do noszenia mundurka i, że nie zamierzam przemycać pewnych nie do końca eleganckich i poprawnych dodatków. Uwielbiam nowości i bardzo boleję nad tym, że na ogół tak późno stają się dostępne dla "szarych ludzi". Ostatnio zakochałam się w szyfonie i klimatach boho, które powoli, sukcesywnie zaczynają wypełniać moje szafy. Nie zamierzam też stronić od dobrego rocka w najczystszej postaci. Powiedzmy, że z pewnych rzeczy się nie wyrasta ;) Zauważyłam również swoją wielką słabość do motywu krzyża w tym sezonie. Prawie tak samo, jak do zwiewnych, asymetrycznych sukienek. Dodatki skórzane, w starym, amerykańskim stylu. Tego się trzymam i marzę o prawdziwych kowbojkach.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mojego bloga, na którym zmagam się z modą i codziennością :) 

Pozdrawiam,
myfashionblog.pl

Komentarze

Do góry