Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

KONKURS: Wygraj bilet na warsztaty FASHION CAMP!

  |   Agata

Marzysz o karierze w świecie mody? Warsztaty FASHION CAMP powstały specjalnie dla ciebie! Dwudniowy cykl wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez najwyższej klasy profesjonalistów z obszaru mody i biznesu odbędzie się już w weekend 25-26 stycznia w warszawskim STUDIO 4PIĘTRO.

 

Szkolenie jest skierowane do projektantów, stylistów, przedstawicieli młodszej kadry działów marketingu z branży fashion, beauty i retail, miłośników mody oraz wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę potrzebną do prowadzenia biznesu modowego. Najnowsza edycja FASHION CAMP będzie poświęcona tematyce PR-u i marketingu, a wykłady zostaną dodatkowo wzbogacone o część warsztatową. Wśród prelegentów pojawią się m.in. dziennikarz i kurator projektów artystyczno-modowych, Marcin Różyc oraz specjalistka z branży PR, Basia Sołtysińska.

 

Koszt dwudniowego szkolenia: 450 zł. Bilety można kupić za pośrednictwem strony Fashionweekend.pl/szkolenie. Liczba miejsc ograniczona.

 

KONKURS!

 

Serwis modowy MIUMAG dysponuje extra wejściówką dla jednej z Czytelniczek zainteresowanych karierą dziennikarską. Dodatkową nagrodą będzie miesięczny staż w redakcji z możliwością przedłużenia współpracy na stanowisku redaktora mody.

 

Co zrobić, by wygrać zaproszenie i staż w redakcji?

 

Dołącz do likepage'a MIUMAG.pl na Facebooku, a następnie przygotuj artykuł podsumowujący kampanie na sezon spring-summer 2014 na podstawie zdjęć i publikacji, które pojawiły się na serwisie pod tagiem #Kampanie ss 2014.

 

Na zgłoszenia czekamy pod adresem [email protected]. W tytule maila prosimy wpisać hasło FASHION CAMP.

 

start: 14 stycznia 2014

 

finał: 21 stycznia 2014, godz. 23:59

 

wyniki: 23 stycznia 2014

 

Uwaga! Druga stażystka MIUMAG zostanie wybrana spośród uczestników FASHION CAMP podczas warsztatów i również będzie miała szansę na stałe dołączenie do zespoła redakcyjnego.

Komentarze

Do góry