Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Aż pięć modowych wpadek na jednej imprezie!

  |   Kasia

Czegoś podobnego dawno nie widzieliśmy. Podczas imprezy urodzinowej dwutygodnika Party, zatytułowanej "Halloween Party", aż pięcioro gości wypadło - delikatnie ujmując - wysoce niekorzystnie. Byli to: Justyna Steczkowska, Maja Frykowska, Marina Łuczenko, Radek Majdan oraz Amelia Radecka. Rozumiemy, że była to impreza halloweenowa, lecz naszym zdaniem niektórzy celebryci zdecydowanie przesadzili, negatywnie wyróżniając się na tle pozostałych, ubranych elegancko i skromnie gości.

 

 

Co sądzicie o tych stylizacjach?

mwmedia.pl

mwmedia.pl

Stylizacja Justyny Steczkowskiej w pierwszym momencie przypomniała nam znaną ze "101 dalmatyńczyków" Cruellę DeMon, ale w wersji całkowicie czarnej. Justyna włożyła czarną, wiktoriańską suknię z trenem z czarnym, futrzanym bolerkiem. Mroczny look uzupełniła fryzura stylizowana na lata 20. ubiegłego wieku, krwistoczerwona szminka oraz trzymana przez Justynę czarna laska z błyszczącą główką. Brrr!

mwmedia.pl

mwmedia.pl

Maja Frykowska zaprezentowała z kolei look a la "seksowna uczennica". Owszem, styl pensjonarki z kołnierzykiem jest ostatnio bardzo modny, lecz trzeba z nim bardzo uważać, zwłaszcza jeśli chodzi o dodatki. Powinny one być w miarę możliwości neutralne. W połączeniu z ostrym makijażem i wysokimi, błyszczącymi kozakami nadającymi wizerunkowi ostrości i seksapilu, Maja wypadła niestety śmiesznie, zamiast niewinno-drapieżnie.

mwmedia.pl

mwmedia.pl

Radek Majdan zaprezentował - podobnie jak Maja Frykowska - styl pensjonarski, ale w wersji męskiej. Nie jesteśmy jednak przekonani, aby długie włosy Radka, spodnie rurki i szara marynarka z białymi guzikami i białym kołnierzem dały efekt taki, o jaki Radkowi chodziło. Całość wygląda bowiem jak kostium z dziecięciej bajki.

mwmedia.pl

mwmedia.pl

Amelia Radecka z kolei przywdziała strój zdecydowanie nie-dziecięcy. Różowa mini, gorset w tym samym kolorze oraz czarne, piórkowe boa i obróżka na szyi sprawiają, że Amelia wyszła tutaj bardzo wyuzdanie.

mwmedia.pl

Komentarze

Do góry