Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Damskie zegarki na różne okazje

  |   Redakcja/ Artykuł sponsorowany

Damski zegarek sportowy

W dzisiejszych czasach sport stał się nie tylko stylem życia, ale również modą. Każdy chce prezentować się jak najlepiej i mieć szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Aby ułatwić sobie to zadanie i móc monitorować swoje postępy w treningach, niezbędny jest zegarek sportowy. Można z niego korzystać nie tylko w klubie fitness, ale także podczas biegania w terenie, pływania czy jazdy na rowerze.

Zegarki sportowe wyposażone są teraz w wiele funkcji, takich jak mierzenie tętna, albo pokazywanie, z jaką prędkością biegniemy i ile przebyliśmy kilometrów. Dzięki temu możemy monitorować nasze postępy, aby trening był jeszcze bardziej efektywny. Niektóre modele mogą łączyć się ze smartfonami.

Damskie zegarki sportowe odznaczają się nie tylko nowoczesnym designem i wielością funkcji. Niektóre z nich nawiązują stylem do męskich, są jednak subtelniejsze w swym wyglądzie.

Przede wszystkim elegancja

Jeśli preferujesz stylową elegancję, z pewnością zainteresują cię zegarki damskie, które idealnie uzupełnią wieczorową kreację, albo strój biznesowy. Klasyczne zegarki są najbardziej uniwersalne, nie oznacza to jednak, że będą idealnym wyborem podczas uprawiania sportu czy wycieczek w nieznane.

Najczęściej wybieranymi modelami są te tradycyjne, ze skórzanym paskiem, elegancką, stonowaną tarczą oraz prostymi wskazówkami. Alternatywą dla skóry jest bransoleta, dzięki której zegarek staje się częścią zestawu biżuterii. Istotne jest bowiem, aby pasował do innych jej elementów nie tylko kolorystycznie, ale także rozmiarem.

Największą popularnością od kilku lat cieszą się zegarki wykonane ze stali, w kolorze różowego złota i z dużą kopertą. Przy tej okazji należy jednak zwrócić uwagę na figurę jego właścicielki, gdyż duży zegarek z szeroką bransoletą może nie pasować do filigranowej budowy. Sprawdzi się on lepiej u kobiet, które mają pełniejsze kształty.

Zegarek damski jako prezent

Zegarek może być także doskonałym pomysłem na prezent. Jednakże, aby obdarowana osoba była w pełni usatysfakcjonowana, należy najpierw przyjrzeć się, jakie ubrania i styl preferuje. Warto także zerknąć na biżuterię, którą nosi, dzięki czemu można ocenić, czy bardziej spodoba się jej zegarek o złotej lub srebrnej barwie i na bransolecie, czy może jednak na skórzanym pasku.

Jeżeli wiemy, że kobieta uprawia sport, na pewno będzie zadowolona z prezentu, który wspomoże ją w codziennych treningach. Natomiast jeśli preferuje elegancką stylizację, wiadomym jest, że najbardziej ucieszy ją zegarek o klasycznym designie, który nie tylko będzie idealnym dopełnieniem kreacji, ale także podkreśli jej status.

Komentarze

Do góry