Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

MTV Pożegnanie Lata 2012

  |   Kasia

23 sierpnia w warszawskim klubie H2O można było zobaczyć logo Eveline Cosmetics, marki kosmetycznej znanej i cenionej w ponad 70 krajach świata. Już po raz kolejny ten największy polski producent kosmetyków uczestniczy w sponsorowaniu wydarzeń kulturalnych. Tym razem Eveline Cosmetics była jednym ze sponsorów imprezy MTV Pożegnanie Lata 2012 – wieczoru muzycznego zorganizowanego przez telewizję MTV oraz sieć MTV Mobile. To jedno z niestandardowych działań, w które firma zaangażowała się w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Podczas wieczoru można było zobaczyć gwiazdy sceny muzycznej i osoby z pierwszych stron gazet. Firma Eveline Cosmetics zaprezentowała przybyłym gościom swe produkty w specjalnie przygotowanych kosmetycznych niespodziankach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowości kosmetyczne, prezentowane przez hostessy.

Wśród obecnych gwiazd byli m.in. Marina Łuczenko, Ewa Farna, Iwona Węgrowska, Doda
z Dżagą i Błażejem Szychowskim, Michał Szpak, Magda Femme, Candy Girl, Ewa Wojtasik i Tomasz Lubert, Ola Szwed, Michał Lesień, Mandaryna. 

Candy Girl

Ewa Farna

Iwona Węgrowska

Karina Kozerska dyrektor marketingu, Gabriel Krawczyński_Head of Communications_ Agnieszka Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics

Magda Femme

Mandaryna

Marina Łuczenko

Ola Szwed

Paula

Komentarze

Do góry