Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Skuteczne i delikatne oczyszczanie skóry

  |   Gaba

Dokładne oczyszczanie skóry jest szczególnie ważne dla zachowania jej pięknego, młodzieńczego wyglądu. Laboratoria Eveline Cosmetics opracowały nowość – płyny micelarne bioHyaluron 4D: oczyszczający przeznaczony do cery tłustej i mieszanej oraz nawilżający do cery wrażliwej i suchej.

Oczyszczający płyn micelarny przeznaczony do cery tłustej i mieszanej dzięki beztłuszczowej formule, pozwala zniwelować efekt błyszczenia się skóry i zapobiega powstawaniu zaskórników. Nawilżający płyn micelarny dla cery wrażliwej i suchej, dogłębnie nawilża i koi podrażnienia. Skóra w krótkim czasie staje się gładsza i bardziej promienna.

bioHYALURON 4D nawilżający płyn micelarny 3 w 1 – zapewnia potrójny efekt: dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, usuwa nawet wodoodporny makijaż oraz długotwale nawilża 24h. Unikalna beztłuszczowa receptura pozwala na 100% bezpieczny demakijaż oczu, również z przedłużonymi lub zagęszczonymi rzęsami. Formuła płynu intensywnie nawilża, koi i łagodzi podrażnienia. Redukuje oznaki zmęczenia i odświeża cerę. Doskonale zastępuje mleczko i tonik.

Kluczowe składniki:
• Micele
• bioHyaluron ComplexTM
• PhytoCellTecTM - roślinne komórki macierzyste Algi laminaria
• witamina E
• d-panthenol i alantolina

Efekty:
- potrójny efekt: dokładne i delikatne oczyszczenie skóry z makijażu (również wodoodpornego) i zanieczyszczeń, bez naruszania warstwy hydrolipidowej naskórka oraz długotrwałe nawilżenie 24h
- unikalna beztłuszczowa receptura
- 100% bezpieczny demakijaż oczu, również z przedłużonymi lub zagęszczonymi rzęsami
- ukojona cera i złagodzone podrażnienia
- redukcja oznak zmęczenia i odświeżenie cery
- idealna tolerancja nawet w przypadku wrażliwej i suchej skóry twarzy i wokół oczu
- doskonale zastępuje mleczko i tonik.

Pojemność: 200 ml
Cena: 13 PLN

 


bioHyaluron 4D oczyszczający płyn micelarny 3 w 1 – zapewnia potrójny efekt: dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, usuwa nawet wodoodporny makijaż, oraz matuje skórę w strefie T (czoło, nos, broda). Unikalna beztłuszczowa receptura reguluje prace gruczołów łojowych
i zapobiega powstawaniu zaskórników . Formuła płynu nawilża, koi i łagodzi podrażnienia, nie naruszając warstwy hydrolipidowej naskórka. Doskonale zastępuje mleczko i tonik.

Kluczowe składniki:
• Micele
• bioHyaluron ComplexTM
• FAST MAT COMPLEXTM
• d-panthenol i alantolina
• kompleks witamin A, E, F
Efekty:

- potrójny efekt: dokładne i delikatne oczyszczenie skóry z makijażu (również wodoodpornego) i zanieczyszczeń, oraz matowanie skóry w strefie T (czoło, nos, broda) bez naruszania warstwy hydrolipidowej naskórka
- unikalna beztłuszczowa receptura regulująca pracę gruczołów łojowych i zapobiegająca powstawaniu zaskórników.
- nawilżona, ukojona skóra i złagodzone podrażnienia
- antybakteryjna formuła
- nie zatyka porów
- nie wysusza skóry
- doskonale zastępuje mleczko i tonik.

Pojemność: 200 ml
Cena: 13 PLN

Linia kosmetyków bioHyaluron 4D to unikalny program rewitalizujący o wysokiej efektywności działania, którego powstanie zostało zainspirowane technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych w medycynie. Płyny micelarne dzięki zawartości MICELI oraz bioHYALURON COMPLEX TM opartego na kwasie hialuronowym, dokładnie i delikatnie usuwają zanieczyszczenia i makijaż, oraz nawilżają skórę. 

Komentarze

Do góry