Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Kreatywny prezent na walentynki dla mężczyzny

  |   Redakcja

Kreatywny prezent na walentynki to taki, który będzie wyróżniał się spośród innych. Nie musi być drogi, lecz jak najbardziej oryginalny i unikalny.

 

Lot w tunelu aerodynamicznym

Lot w tunelu aerodynamicznym to idealny prezent na walentynki dla niego. Koszt zakupu wejściówki to około 150 złotych. W ramach atrakcji zapewniane jest krótkie szkolenie pod okiem profesjonalnego instruktora. Uczy on jaką pozycję przyjąć w tunelu, jak się komunikować i balansować ciałem w powietrzu. Na czas lotu uczestnik otrzymuje kombinezon, kask i gogle. W aerotunelu, dzięki użyciu potężnych dmuchaw, wieje powietrze o prędkości około 300 km na godzinę. Umożliwia to pokonanie grawitacji i uniesienie ciała nawet do kilku metrów w górę. Choć lot trwa jedynie 3 minuty, to zapewnia niezapomniane doznania i dostarcza niesamowitej dawki adrenaliny.

 

Kurs nurkowania

Kurs nurkowania to wspaniały prezent na walentynki dla mężczyzny, który jest miłośnikiem nowych wyzwań. W ramach zajęć zostanie on zapoznany ze sprzętem (jego budową, sposobem użytkowania) oraz systemem komunikacji podwodnej. Po lekcji teoretycznej otrzyma on kombinezon i przejdzie do ćwiczeń pod wodą. Trwają one około 45 minut. Nauka nurkowania przeprowadzana jest w niewielkich grupach. Kursanci nurkują pod okiem profesjonalnych instruktorów. Koszt kursu nurkowania to około 150 złotych.

 

Lot balonem dla dwojga

Lot balonem dla dwojga to idealna propozycja na prezent na walentynki. Pozwala przeżyć romantyczną podróż pełną emocji i niesamowitych wrażeń. Z lotu ptaka można podziwiać polskie, malownicze krajobrazy, piękne wschody oraz zachody słońca. Widokowy lot balonem trwa około godziny. Na całą atrakcję najlepiej zarezerwować do trzech godzin (lot balonem uzależniony jest od warunków atmosferycznych). Koszt lotu w zależności od lokalizacji waha się między 1500 a 2000 złotych.

 

Przejażdżka psim zaprzęgiem

Przejażdżka psim zaprzęgiem to oryginalny pomysł na prezent dla mężczyzny, który chciałby przeżyć niesamowitą, zimową przygodę. W czasie atrakcji zajmuje on miejsce pasażera i podróżuje z opiekunem czworonogów (istnieje możliwość poprowadzenia zaprzęgu samodzielnie). Psi zaprzęg prowadzą np. sympatyczne psy rasy Siberian Husky. Wybierając się na zimową przejażdżkę, należy pamiętać o wygodnym i ciepłym ubraniu (atrakcja trwa około godziny). Jazda odbywa się po ośnieżonych, klimatycznych łąkach i lasach. Koszt zimowej przygody to około 300 złotych.

Komentarze

Do góry