Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Naszyjniki damskie srebrne – jak wybrać odpowiedni model?

  |   Redakcja

Naszyjniki – krótkie, czy długie?


Na samym początku długość ozdoby. Jak się okazuje warunkuje ją przede wszystkim rodzaj preferowanego dekoltu stosowanego w górnych częściach garderoby. Do jednych z najpopularniejszych należy dekolt w szpic. Do niego najlepszy będzie naszyjnik krótki, który skopiuje jego formę. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż taki sam rodzaj wcięcia uzyska się przy rozpiętej koszuli. Jednak gdy jest ona zapięta pod samą szyję to wówczas powinno się zastosować długi naszyjnik. Jeśli materiał garderoby na to pozwoli, mianowicie będzie jednolity i bez wzorów to śmiało można postawić na bogato zdobioną ozdobę. W przeciwnym razie najlepiej jest wybrać subtelny dodatek. Okrągły dekolt również powinien zostać zestawiony z naszyjnikiem w takim samym kształcie. Tak samo jak w powyższym przypadku rodzaj zdobień warunkowany jest strukturą materiału. Długie naszyjniki sprawdzą się z kolei w przypadku dekoltów odkrywających ramiona lub w kształcie łódki. Wówczas można liczyć na rezultat optycznego wydłużenia i wysmuklenia górnych partii ciała. Mowa tu oczywiście o szyi i ramionach. Taki naszyjnik bardzo dobrze wygląda, gdy zwieńczony zostanie wisiorkiem.

 


Złote, czy srebrne naszyjniki?


Wybór metalu, z którego zastanie wykonany naszyjnik również zależy od kilku czynników. Po pierwsze znaczenie mają preferencje osoby, która ma stać się jego właścicielem. Po drugie brać pod uwagę należy typ urody jaki przedstawia. Złoto najlepiej komponuje się z ciepłymi typami takimi jak wiosna i jesień. Z kolei srebro współgra z chłodnymi – latem i zimą. Idealnie dobrane będą podkreślać zalety i dyskretnie tuszować wady cery. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ten aspekt pominąć. Należy się jednak liczyć z tym, że wówczas uwidocznione zostaną wszelkie niedoskonałości.

 


Naszyjniki srebrne celebrytki i ich znaczenie


Naszyjniki celebrytki to przedstawiciele grupy biżuterii, którą wypromowały znane osobistości ze świata show biznesu. Ich cechą charakterystyczną są zawieszki, które mają swoje symboliczne znaczenia. Do najczęściej kupowanych np. w https://esclusiva.pl/naszyjniki-srebrne zaliczają się: serce, kwiat, motyl, znak nieskończoności, gwiazda, skrzydła, czy koniczynka. Wybierając taką biżuterię na prezent należy zapoznać się z ich znaczeniami, ponieważ to właśnie one dają możliwość personalizacji dodatków. Dla przykładu, jeśli ma to być prezent oznaczający miłość to wybiera się serce. W momencie gdy uczucie dopiero zaczyna rozkwitać, dobrze sprawdzi się kwiat. Dla tych którzy chcą podkreślić siłę kobiety będzie pełne koło. To z otworem można podarować osobie wierzącej w karmę. Ten rodzaj przekonań mówi o tym, że wszystko do nas wraca. Mianowicie dobre uczynki objawiają się innym dobrem i powodzeniem i przeciwnie. Z kolei puzzle będą znaczyły o idealnym dopasowaniu.

Komentarze

Do góry