Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Nie wiesz, jak wybrać fryzjera? Poszukaj w sieci

  |   Redakcja

Kieruj się wieloma opiniami

 

Ile razy zawiodłaś się, korzystając z usług fryzjera z polecenia koleżanki? Niestety, specjalista, który stworzył świetny look dla przyjaciółki, wcale nie musi przypaść Ci do gustu. Lepiej, abyś pod uwagę wzięła więcej rzetelnych opinii. Znajdziesz je na portalu Moment.pl, na którego stronach zgromadzone zostały tysiące salonów z różnych miast w Polsce. Każdy z nich ma wizytówkę, a pod nią swoje opinie wygłaszają klienci, którzy wcześniej skorzystali z usług konkretnej firmy. Dzięki temu możesz porównać zdanie wielu osób. Kilka pozytywnych opinii dobrze rokuje, jednak nie jest obietnicą zadowolenia, natomiast kilkadziesiąt, a nawet kilkaset to gwarancja usług najwyższej jakości.

 

Co ważne, salony fryzjerskie na Moment.pl uszeregowane zostają według opinii klientów. Najlepsze z nich, które odstały najwięcej pochlebnych opinii, pojawiają się na górze wyników wyszukiwania. Dla ułatwienia, jakość salonów dodatkowo została oznaczona gwiazdkami – te najlepiej oceniane przez klientów mogą pochwalić się pięcioma złotymi symbolami. Dzięki temu szybko zyskujesz dostęp do wielu sprawdzonych specjalistów.

 

Jak znaleźć specjalistę w swojej okolicy?

 

Moment.pl to także dobry sposób na szukanie salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego w swoim mieście. Portal został wyposażony w wygodną wyszukiwarkę – wystarczy wpisać z niej konkretne miasto, by uzyskać dostęp do bazy firm, które w nim działają. Na portalu ogłaszają się zarówno salony fryzjerskie ze stolicy, jak i większych miast oraz mniejszych miejscowości.

 

Warto zaznaczyć, że wszystkie firmy, które zamieszczają swoje ogłoszenia na Moment.pl to salony godne zaufania. Wszystkie wpisy na portalu powstają na podstawie zgłoszeń firm, które poddawane są weryfikacji. Każde z ogłoszeń zawiera krótki opis działalności salonu, jego ofertę wraz z cennikiem, a także adres i dane kontaktowe. W ramach ogłoszenia można znaleźć również listę pracowników, spośród których można wybierać w czasie rezerwacji wizyty.

 

Czym jest Moment.pl?

 

Moment.pl to portal do rezerwacji online wizyt w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Jego ambasadorami zostali najbardziej rozpoznawalni styliści w Polsce, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Rezerwacji wizyt można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej portalu lub poprzez aplikację internetową. Umówienie się na wizytę jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać odpowiedni salon, godzinę oraz pracownika, który ma zrealizować usługę. Potem wystarczy już tylko o odpowiedniej porze pojawić się w salonie.

 

Komentarze

Do góry