Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Doda podczas TopTrendy - zobacz stylizacje gwiazdy!

  |   Kasia

Dorota Doda Rabczewska jest najbardziej kontrowersyjną gwiazdą na polskiej scenie muzycznej. Zadziwia i bawi. Jest bezpośrednią i szczerą osobą, a przy tym niezwykle barwną. Jej koncerty to zawsze wspaniałe show dopracowane do perfekcji, podczas którego nie może być mowy o jakiejkolwiek, chociażby minimalnej, wpadce. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i z pewnością, dzięki temu jej występy są tak zadziwiające i zapierające dech w piersi. Jednym - w pozytywnym znaczeniu, innym - w negatywnym, ale to bez znaczenia, bo zawsze dzięki nim znajdzie się na językach polskiego społeczeństwa.

Koncert podczas TopTrendy 2011 był jednym z najbardziej oczekiwanych show podczas imprezy. Pomimo problemów z kręgosłupem, piosenkarka nie zawiodła. Na scenie dała z siebie wszystko, zadziwiając przy tym w niezwykły sposób publiczność.

Jej kreacje to również dopracowane do perfekcji stylizacje. Gdy występuje - przebiera się kilkakrotnie. Podobnie było podczas niedzielnego koncertu, podczas którego wystąpiła w dwóch zupełnie różnych kreacjach. Jedną z nich było bardzo skąpe czarne body składające się z zaledwie kilkunastu pasków. Kontrowersyjne, aczkolwiek w stylu gwiazdy. Widać było, że Doda świetnie czuje się w takich odważnych stylizacjach, a przy tym nieziemsko wygląda.

Przeciwieństwem była delikatna koronkowa tunika, w której Rabczewska wyglądała niezwykle niewinnie, a do tego niebotycznie wysokie szpilki. Trzeba przyznać, że piosenkarka świetnie odnajduje się zarówno w tych odważnych, kontrowersyjnych kreacjach, jak i w tych "grzeczniejszych". Zawsze potrafi wyglądać trendy nie będąc przy tym na bakier z modą.

mwmedia.pl

mwmedia.pl

mwmedia.pl

mwmedia.pl

Komentarze

Do góry