Facebook Zszywka.pl RSS

Poleć Znajomym

Przegląd kreacji z gali rozdania Fryderyków

  |   Gaba

Fryderki są nagrodą muzyczną przyznawaną już od 1995 roku.

 

W tym roku największą ilość nagród zdobył Acid Drinkers - zdobyli aż 4 statuetki!

Monika Brodka wiodła prym w kategoriach Wokalistka Roku, Album Roku POP oraz Produkcja Roku.

Wokalista roku to Kuba Badach. Za całokształt otrzymał nagrodę Wojciech Młynarski.

internet

mwmedia.pl

mwmedia.pl

Anna Oberc odważnie postawiła na róż. Razem z czarnymi butami, torbą i włosami wyglądała świetnie. Sukienka idealnie podkreśliła wszystkie walory aktorki.

mwmedia.pl

Marina postawiła na mega modny kombinezon. W kolorze brzoskwini i burzy loków prezentuje się świetnie.

mwmedia.pl

Agnieszka Popielewicz postawiła na wzory i kolory. Krój sukienki jednak zamaskował wszelkie walory figury sprawiając, że celebrytka wyglądała jak w worku.

mwmedia.pl

Reni Jusis postawiła na bardzo bezpieczny i kobiecy zestaw. Wygląda elegancko i z klasą.

mwmedia.pl

Natalia Kukulska (na zdjęciu z mężem Michałem Dąbrówka) zdecydowała się na modne zestawienie barw zielonego z pomarańczowym. Buty są na plus, jednak krój i materiał sukienki sprawiają, że wydaje się ona być ciężka i źle lezy. Lekier na paznokciach też nie sprawia dobrego wrażenia, a kolorowa torebka w ogóle do zestawu nie pasuje.

mwmedia.pl

Odeta Moro Figurska postawiła na prostą białą, tulipanową sukienkę prosto z H&M i zestawiła ją z cięższymi butami. Całość prezentuje się bardzo ładnie i dodaje szyku.

mwmedia.pl

Monika Brodka inspirowała się strojami ludowymi. Wyglądała pięknie i natrualnie w florystycznej sukience i minimalistycznym makijażu. Na pewno wyróżniała się na tle innych gwiazd.

mwmedia.pl

Ania Dąbrowska szare i neutralne barwy ożywiła intensywnym różem. Prosta fryzura i torebka dobrana do butów dodają Ani uroku. Strój ten jednak jest "normalny" i wydaje się być na taką galę za prosty.

mwmedia.pl

Agnieszka Popek, podobnie jak Reni Jusis, postawiła na klasyczną elegancję i wyglądała promiennie. Delikatną sukienkę połączyła z mocną skórzaną kurtką - takie zestawienia to hit tego sezonu! Jesteśmy zdecydowanie na tak!

 

 

Która ze stylizacji podobała się Wam najbardziej?

Komentarze

Do góry